Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? De most tényleg mi bajuk a csajoknak?

Figyelt kérdés
Normális öltözék stb. Egy normális csávó vagyok, normálisan viselkedek, de sose érdekel ez egy lányt se most tényleg nekik mi a jó abban, hogy ha úgy beszél velük valaki mint a kutyával? Miért buknak erre? Tudom egy kis "szemétség" kell az bennem is megvan, de amikor már valaki túlzásba viszi az miért jó nekik?
2011. febr. 19. 23:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Utolso válaszoló, ha te igy gondolod az szegénységi bizonyitvány... Ne általánosits, azok akiket te mondasz azok a rib@ncok, pedig soksok lány nem az.

Kérdező.... Valaki irta hogy muzeum,konyvtár stb. Az télleg nem nagy butaság ha értelmi lányt akarsz de inkább járj nyiltan. Utcán-buszon-metrón stb.. Rengeteg olyan van hogy 2 embert a sors egy buszozás alatt hoz össze. Ilyenkor persze néha pillants körbe ki szemsz veled vagy ilyesmi^^

2011. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok az ismerkedés terén. Könnyen barátkozom, de a srácnak vagy van barátnője vagy nem olyanok jönnek be neki, mint én. Kérdező, azt el kell fogadnod, hogy a külső számít, de nem döntő. Ha ápolt a külsőd, akkor már csak a kisugárzásodon kellene javítani. Úgy érzem, hogy most egy kicsit kétségbe vagy esve és ez érezhető a megjelenéseden. Azt tanácsolom, hogy egy kicsit próbáld a témát kevésbé komolyan venni. Még csak 19 vagy és rengeteg időd van!

Sok sikert ;) 17/L

2011. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :) külsővel úgy érzem nincs gond... csak tényleg nincs kedvem már a szórakozáshoz :) de majd lesz valahogy...:)
2011. febr. 20. 18:33
 14/19 kis manocska válasza:

A lanyok szeretik az elérhetetlent...:(

De nem kell úgy bánni velünk mint a kutyával. Csak egyszerűen szép lassan közeledj

2011. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

teljesen megértelek. én sem szeretek bulizni járni, és én is csak arra vágyok h szeressenek és h egy békés kapcsolatom legyen amiben boldog lehetek.

18/L

2011. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

az a baj hogy a te korosztályod annyira kretén, hogy a 16 évesekre buknak. sajnállak titeket.

16f

2011. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Bocs de én nekem nem kell, egy 16 éves lány. Összekeversz azokkal a 20 éves barmokkal akiknek csak azért kell egy kis csaj, hogy legyen kit ültetni az anyós ülésre és vagánykodni. Max 1-2 évvel fiatalabbal kezdek.
2011. febr. 22. 11:07
 18/19 anonim válasza:
tegnap 19:51. vagyok. ha rájössz h hol lehet normális emberekkel ismerkedni, valahogy tudasd velem is kérlek. :)
2011. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utsó te is mindenképp :D Küldtem egy privátot :d
2011. febr. 22. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!