Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta tetszik egy lány!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta tetszik egy lány! Hogyan kérdeznétek, mondanátok el neki hogy szeretnétek tőle komolyabbat, mint barátság? /Lent a többi/

Figyelt kérdés
A lányt már lassan 2 éve ismerem, sokat beszélünk, sétálunk, hülyéskedünk együtt. Szerinte én jól nézek ki, na de ez lényegtelen! :) Rengeteg helyzet adódott már rá, hogy elmondjam neki hogy mit is szeretnék tőle, de mindig elszalasztom az alkalmat... Egyszerűen nem merem. Talán mert túlzottam tetszik. Ti hogy csinálnátok/csináltátok? Légyszíves komoly válaszokat írjatok! Ja nemet, és kort is!!! :) Köszönöm a leendő válaszokat!
2010. jún. 25. 01:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, szeretek olvasni! Főleg amit még használni is tudok! ^^
2010. jún. 25. 01:25
 12/12 A kérdező kommentje:
De szerintem 1-2 sör kell majd előtte... x.x
2010. jún. 25. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!