Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta tetszik egy lány!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta tetszik egy lány! Hogyan kérdeznétek, mondanátok el neki hogy szeretnétek tőle komolyabbat, mint barátság? /Lent a többi/

Figyelt kérdés
A lányt már lassan 2 éve ismerem, sokat beszélünk, sétálunk, hülyéskedünk együtt. Szerinte én jól nézek ki, na de ez lényegtelen! :) Rengeteg helyzet adódott már rá, hogy elmondjam neki hogy mit is szeretnék tőle, de mindig elszalasztom az alkalmat... Egyszerűen nem merem. Talán mert túlzottam tetszik. Ti hogy csinálnátok/csináltátok? Légyszíves komoly válaszokat írjatok! Ja nemet, és kort is!!! :) Köszönöm a leendő válaszokat!
2010. jún. 25. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én részegen szoktam ilyeneket mondani

19/f

2010. jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Beszélgettek sétálás közben vagy tök mind1 mit csináltok épp, és akkor elkezded neki szépen nem túl tolakodóan mondani hogy pl:mostanában elég sokat találkoztunk és nagyon szeretek veled beszélgetni, igazán kedves vagy, arra gondoltam hogy jó lenne sűrűbben találkozni, kicsit jobban megismerni egymást ha te is szeretnéd.Mi a véleményed?

19/L voltam...

2010. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hívd el egy nyugis helyre és vallj szerelmet neki mond h szereted és h nem tudsz nélküle élni
2010. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tetszel neki úgyhogy m kell félni :)Vidd el egy romantikusabb helyre és ott szedd össze minden bátorságod :) Sok sikert.

Hány évesek vagytok ?

16/L

2010. jún. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a következő válaszadót pöc$ös lány támadja le még ma éjszaka
2010. jún. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

HA KOMOLYAN VESZLEK AZT MONDOM H SEMMI ESÉLYED nem veled lesz majd a baj hanem a lánnyal mert ö csak barátságot akar majd és te szenvedsz majd nagyon sokat

ne feledd ez nem vicc velem megtörtént

2010. jún. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gratulálok nyereményedhez, majd a pöc$öslány megvigasztal ;)
2010. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
01:06 az hogy veled ez történt nem garantálja hogy ő is pofára esik...ne általánosíts , rossz csajt fogtál ki.
2010. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 18! Ennyi hasznos választ már rég kaptam, Köszönöm az eddigieket! :)
2010. jún. 25. 01:13
 10/12 anonim ***** válasza:

énis így voltam vele

mondjuk én lány vagyok..:D

a lényeg hogy féléve ismertem egy srácot, egy suliba jártunk(járunk) és hát eléggé megtetszett.. mondhatni belezúgtam.. :D

utána megtudtam hogy van barátnője de már késő volt..

nahmindegy ami fontos hogy úgy mondtam el neki hogy reggel suli előtt találkoztunk, ugye odajött köszönt puszipuszipuszi, és mikor ment volna el, megkérdeztem tőle hogy délután van e egy 10 perce. aztmondta persze.

már nem volt visszaút, szal délután elmondtam neki :)

happy end lett... :D

és hagyjuk mostmár magamat, mer itt rólad van szó..xD

a lényeg hogy szerintem beszélj meg vele egy talit, hogy mondani akarsz neki valamit, biztos nem mond nemet :)

addig felkészülsz és őszintén elmondod neki mit érzel.persze nagyon nagyon ne részletezd neki így hirtelen mer a végén lesokkol a csaj és megijed :D

a fontosabb részt mond el, és ha érdekled őt, akkor valószínű lépni fog :)

[a regényért bocsii^^]

16/L

2010. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!