Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakított a barátnőjével....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakított a barátnőjével. Kezdeményezzek, vagy várjak, hogy majd ő?

Figyelt kérdés

Szóval a srác 2 éve tetszik, akkor majdnem össze is jöttünk, csak én akkor már régóta vártam valakire, akivel azóta kiderült, hogy nem illünk össze, de azóta sem tudom elfelejteni a srácot. Ő most szakított másfél év után a barátnőjével (pár napja), és tudja, hogy nagyon tetszik, mert egy bulin elmondtam neki (fél éve). Egyébként jóban vagyunk, meg osztálytársak is voltunk, de most nem tudom, hogy mit csináljak. Gondolom kell neki idő, hogy kiheverje a lányt, én úgy gondoltam, hogy 1 hónapig nem csinálok semmit, de több fiú mondta, hogy 1 hét alatt már bőven kitisztulnak a dolgok. És azt sem tudom, hogy kezdeményezzek-e, vagy várjak, hogy majd ő, mert ugye tudja, hogy mi van, és szerintem azt is tudja, hogy ez még mindig áll, és még mindig szeretem, mert észre szokta venni, ahogy nézem, meg hasonlók. és azt se tudom, hogy ha kezdeményezek, akkor mit csináljak.

18/L (19/F)


2010. jún. 25. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább csak legyél vele sokat, támogasd beszélgessetek és majd kialakul minden..
2010. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy olyan zárkózott, és alig mond valamit, és nem tudok neki segíteni:( de amikor tudok, vele vagyok, bár most inkább próbálom picit kerülni, hogy ne higgye azt, hogy máris nyomulok rá.
2010. jún. 25. 00:45
 3/3 anonim ***** válasza:

éreztesd vele hogyha szügsége van rád akkor ottvagy mellette...ne nyomulj , ezt jól teszed.

De közelíthetsz hozzá óvatosan.

2010. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!