Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdemes elkezdeni egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes elkezdeni egy távkapcsolatot 300 km ről?

Figyelt kérdés
nagyonbírjukegymást, hasonlóan gondolkodunk bejövünkegymásnak .... főleg csajok válaszát várom
2010. jún. 24. 23:54
1 2
 11/20 andybunny ***** válasza:
nem
2010. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
szerintem tanulj meg teleportálni. az igaz szerelem nevében :D
2010. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem az egyik barátnőm már évek óta így csinálja. A sztori a következő: A srác ideköltözött és az osztálytársunk lett. Egymásba szeretek és elkezdtek járni. A srác szülei máshol kaptak munkát elköltöztek és ezzel együtt szakítottak is. Néha visszajárt meglátogatni a régi barátait és egyszercsak újra összejöttek. 4éve élnek távkapcsolatban mindketten 19 évesen. (a tavkapcsolaton azt értem, hogy a lány pécs mellett él, a srác pedig szerencs melett) Szeretin egymást egyik sem az a komolytalan fajta és csak pár havonta tudnak találkozni. Kemény de nekik nagyon megy:)


Tehát azt tanácsolom, hogy ismerd meg, ha úgy érzed ő az és ő is szeret téged és tudjátok, hogy 2 év mulva össze tudtok költözni akkor probáljátok meg. Ha nem működik akkor befejezik, de nem fogsz arra gondolni, hogy mi lett volna ha...

2010. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
minden megoldhato, csak aláírni kell!
2010. júl. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nálam és páromnál 200km a távolság.Legyőzhető.Minden 7végénket együtt töltjük.Egyszer itt egyszer ott.(persze ha van vm programja a másiknak alkalmazkodik és ő megy...) Ilyen egyszerű.Közben meg már alig várom a 7végégket :)
2010. júl. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
300km??? Figyelj az 4,5 óra busszal kb, túl lehet élni. Nekem 10000 km volt...na az a húzós...5 hónapig bírta a lány utána dobott. 300km-t le lehet gyűrni, de mindenképp gondold át, hogy a későbbiekben ez változik-e majd, mert ha nem, akkor később még gond lehet belőle (szükség van egymásra, a fizikális érintkezésre). Most 700km van köztem és a barátnőm közt (illetve ezen a héten nem, mert eljött hozzám :) ), ez is nagyon nehéz, mert csak kb egyedévente találkozunk, de bizakodunk, hogy sikerül, mert szeretnénk együtt lenni, arra törekszünk. A lényeg, hogy ha akarjátok, akkor működni fog.
2010. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm meg a pasija is ennyi távolságra vannak egymástól, több, mint 1 éve együtt vannak, szeretik egymást. Bár szenvednek néha mindketten, de működik a dolog. :)
2010. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást akkor igen
2010. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ha szereted, nincs távolság.
2010. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én 2,5-3 órát utazom, hogy lássam a barátom. Mi úgy csináljuk, hogy ha jön akkor több napra.

Ha bízol benne és szereted ne add fel!!!

2010. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!