Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megtörténhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éppen beértem a suliba, mikor a haverom mondta ,hogy látott egy filmet.A neve:Túl jó nő a csajom

Szerintetek tényleg lehet ilyen??

Egy dagi vagy csonti járhat egy bombázval??


2010. jún. 24. 22:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!

igazából azért tettem fel a kérdést, mert rohadtúl undorodom magamtól, és nemtoom ha majd "fiatal felnött" leszek, akkor hogyan fogok kinézni,boldogulni a nökkel...

2010. jún. 24. 23:10
 12/18 anonim ***** válasza:

Meglepő, hogy a legjobb csajoknak a sulinkban mekkora nyomi volt a pasijuk, és fordítva is volt ilyen nem is kevés!


Simán megtörténhet, és ezt nem hiszi el sok ember és kisebbségi komplexusokkal nem hajt rá a jó prédákra!

2010. jún. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szasza arany igazsága: Ha magadnak be tudod mesélni, hogy tiéd lehet a világ legjobb nője, akkor a nőnek már sokkal könnyebben bemeséled, ugyanis magadat vágod át a legnehezebben!
2010. jún. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet!:) Vannak még értelmes és tiszta lányok/nők, akik nem külsőségek alapján választanak párt maguknak. Én is ilyen vagyok és nem vagyok álszent, és közhelyesen hangzik de tényleg nem a külső a legfontosabb (sajnos van akinél igen). Hisz gondolj csak bele, milyen tartós lesz az a kapcsolat ami a külsőségeken alapszik?.. na és mennyire lehet őszinte?:) Én nem akarok kérkedni, nem vagyok egoista sem, de sokak igen csak jó csajnak tartanak. Előítéletesek cicababának stb... De nálam abszolút másodlagos a külső. Hisz a legjobb pasi sem ér semmit ha unatkozom mellette, úgyis mást keresek ha nincs humorérzéke, vagy kő bunkó.
2010. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy olyan lányra/pasira nincs is szükség aki csak azért akar veled lenni mert lehet veled villogni, vagy jól mutatsz a kocsijában..
2010. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát, valóban úgy van, hogy nem csak a külsőségek számítanak, viszont azért van egy határ. Ha nagyon túlsúlyos vagy, akkor fogyj le, ha nem is másokért, de Magadért! A többi meg nem annyira számít, ismerkedj lányokkal meg ilyenek, nem azzal kell indítani, hogy randira hívod őket.


Ez az előttem író leányzó nagyon felkeltette az érdeklődésem, több hasonló kéne... :)

Fel a fejjel!

19/F

2010. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ne undorodj magadtól :)

ha megbarátkozol magaddal, hidd el, a nők majd jönnek.


én sem szeretek tükörbe nézni, pedig a testemmel semmi gond, csúnya se vagyok, mégsem tetszik, amit látok. azért van mindig "pasim", hogy segítsenek békülni magammal, de hosszú távon sosem válik be. X idő elteltével mindenkinél elvesztem a "varázsom".

az összes fiú az életemben N1-es volt, mind külsőleg, és belsőleg is szintén.

L/17

2010. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves 01:32-es válaszoló, örülök ha pozitív példát látsz a hozzám hasonló lányokban:), a hozzád hasonló fiúkból is kéne több, és akkor nem lenne itt semmi gond!:P

Így sincs egyébként kedves kérdező, ne ijedj meg:) az érdemel meg igazán aki a felszínen túl lát!:)

2010. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!