Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megtörténhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éppen beértem a suliba, mikor a haverom mondta ,hogy látott egy filmet.A neve:Túl jó nő a csajom

Szerintetek tényleg lehet ilyen??

Egy dagi vagy csonti járhat egy bombázval??


2010. jún. 24. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megesik, a valóság tud nagyon durva lenni....
2010. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát láttam már rá példát hogy elég jó csaj mellett olyan pasi volt hogy pfúú... de ez fordítva is igaz.
2010. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az jó film, kedden néztem meg


Persze, 12 évesen én "kicsit" dagi voltam, és volt egy gyönyörű csajom, akivel a fél osztály összejött volna.

2010. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a filmben volt, hogy a pasi kevésbé nézett ki jól, mint a nő. Áhá, felfogtam:D

Persze, sok ilyen van a valóságban, hogy látszólag nem passzolnak egymáshoz a felek.

2010. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Példa rá a szomszéd csaj, 20-ból 30 pasinak csorogna érte a nyála erre egy gusztustalan csúnya fejű hústoronnyal jár brrr :SS
2010. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is kedden láttam. Fasza volt.


Viszont vannak olyan szép nők is, akik nem a faszukért szeretik a másiakt. Hanem önmagukért.

2010. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Te minek jársz nyáron suliba?:D

Amúgy persze, megesik elég gyakran...

2010. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

20ból 30 pasi?


add meg a nevét lécci

2010. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hol láttad?
2010. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én pont most nézztem meg.

De tök valósághű,annyi példa van rá,hogy egy gustustalannak nőnek/férfinak nagyon szép/helyes barát(nője) van.

Elképzelhető.

2010. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!