Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm megtudná szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm megtudná szakítana velem?

Figyelt kérdés

Egy héten keresztül figyeltettem a barátnőmet, mert kíváncsi voltam, hogy mit csinál nap, mint nap és, hogy nem-e csal meg. És most, hogy kiderült, hogy nincsen semmi, szeretném neki elmondani, hogy figyeltettem, de félek, mert lehet, hogy akkor szakítani fog velem.


ha elmondom szerintetek szakít majd velem? Mit tegyek? Hogy vezessem fel úgy, hogy ne haragudjon meg rám annyira?


2010. jún. 24. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én megtudlak érteni,de szerintem önbizalom hiányos lehetsz,hogy ilyenhez fordulsz.

ha őszinte vagy vele, akkor talán nem fog szakítani veled.

2010. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból írom, hogy ha meg is bocsájt, nagyon nehezen fog újra megbízni benned, vagy egyáltalán nem.

Nálunk a következő történt pár hete. A párommal megromlott a kapcsolatunk, elhanyagoltuk egymást. A fejébe vette, hogy én biztos megcsalom, és az interneten ismerkedem. A lehető legegyszerűbb megoldásnak azt találta, ha telepít egy key loggert, ami minden leütött billentyűmet elmenti, és neki e-mailben értesítést küld róla. Elérkezett a fordulópont, amikor megbeszéltük, átgondoljuk a kapcsolatunkat és kitaláljuk mit tehetnék érte. A hétvégén külön voltunk, majd mikor újra találkoztunk, azt kérte meséljük el minden "sarunkat", problémánkat következmény nélkül. Ezt igazából azért akarta, hogy hátha bevallom, hogy megcsalom (eszem ágában nem volt félrelépni, nem is tettem), közben végül róla derült ki néhány érdekes dolog, többek közt a logger is, és a hab a tortán, hogy elmesélte, majdnem lefeküdt egy lánnyal. Én még vele vagyok... De senkinek sem kívánom, hogy azt érezze, amit én.

Most várok... Várok arra, hogy újra meg tudjak bízni benne.

De tudod mit szoktam mondani? Mindenki magából indul ki... Néhány sorral feljebb tán rájössz miért mondom ezt.

Nagyon megbántott azzal, hogy nem bízott meg bennem, pedig a szívem kitenném érte, ha kell.

Kérdés persze, a te barátnőd milyen... Ez a figyeltetés dolog azért elég durva, ebben az esetben gondolkodás nélkül szakítanék.

21/L

2010. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A Key Logger rohadt g__i egy dolog..
2010. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Akkor ezt még szerintem tudnotok kell:


Nem vagyok valami jóképű srác, a barátnőm viszont egy szőke bombázó. Talán ezért is féltem őt ennyire minden hímnemű lénytől!


A haverjaimnak is elmondtam ezt, és ők azt mondják, hogy ha annyira akart volna már rég megcsalt volna.

2010. jún. 24. 17:54
 15/18 anonim ***** válasza:

Haverjaidnak igazuk van. Ne légy paranoiás.

17/L

2010. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat azért halott, mert nincs meg egy alap dolog, a bizalom.
2010. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát hülyeséget csináltál, az tény. de talán jobban jársz, ha nem mondod el.
2010. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem csal meg, én viszont megcsaltalak! bruhahahaha!
2010. jún. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!