Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm megtudná szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm megtudná szakítana velem?

Figyelt kérdés

Egy héten keresztül figyeltettem a barátnőmet, mert kíváncsi voltam, hogy mit csinál nap, mint nap és, hogy nem-e csal meg. És most, hogy kiderült, hogy nincsen semmi, szeretném neki elmondani, hogy figyeltettem, de félek, mert lehet, hogy akkor szakítani fog velem.


ha elmondom szerintetek szakít majd velem? Mit tegyek? Hogy vezessem fel úgy, hogy ne haragudjon meg rám annyira?


2010. jún. 24. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
igen szakítani fog veled. és jól is teszi. beteg vagy
2010. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Hát az elsőnek igaza van.

Te betegesen féltékeny vagy-.-

És egy alap dolog még beleférne, mert ki nem féltékeny?

De ez-.- Szerintem mond el neki, és ha van esze, azonnal kidob és többet szóba se áll veled.-.-

2010. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
És hol a bizalom? Nem hittél neki, és figyeltetted... én személy szerint nem érezném magam biztonságban veled
2010. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát a helyében lehet nem szakítanék, de nagyon ki lennék akadva, az biztos. Szerintem a bizalmát ezzel könnyen elveszítheted, ha megtudja.
2010. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De hát én csak azért tettem, mert szeretem, és nem akarom elveszíteni!
2010. jún. 24. 17:36
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem szereted.

Ha szeretnéd, akkor nem csináltad volna ezt. Mert alap a bizalom, ami neked nincs meg..-.-

2010. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De szeretem! Éppen ezért nem akarom elveszíteni!!
2010. jún. 24. 17:38
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem szakítani fog veled. Mekkora egy szemét alak vagy!
2010. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindenképpen mond meg neki, és az okát is teljesen őszintén.
2010. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
előbb-utóbb ugyis meg fog csalni, mindegyik megcsal
2010. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!