Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan fiú, aki szakítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki szakítana a barátnőjével, mert csúnyák a mellei?

Figyelt kérdés
Nem kicsik, hanem nem szépek! Mennyiben befolyásolja a rólam alkotott képet? 17 éves vagyok és ha elmúlok 18 meg szeretném műttetni.
2011. ápr. 8. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszichológust. Segíteni fog.


Én ha valakit szeretek, akkor nem a valagáért vagy a melleiért szeretem, hanem azért amilyen, és úgy szeretem ahogy van. A plasztikázott lotyók meg nem érdekelnek, ezzel azt hiszem nem vagyok egyedül..

2011. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy attól jobban elfogadod magad, akkor nyugodtan műttesd meg, szerencsére már modern korban élünk.
2011. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos van.

Ahogy olyan nő is van, aki azért szakít valakivel, mert pici a szerszáma :)

2011. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van ilyen fiú,akkor páros lábbal kell kirúgni,hiszen ő sem hibátlan.Mit jelent a nem szép??? Szerintem csak Te gondolod így.Várjál azzal a műtéttel,a szoptatás utánra.

Minden kislány melle szép,és alig várja egy fiú,hogy megfoghassa.

2011. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj ilyen hülyeségeken...én sem tartom magam szépnek, max csinosnak, de az a lényeg, hogy a barátom elfogad olyannak, amilyen vagyok, így tetszem neki, és biztos vagyok benne, hogy nem szeretné, hogy megműtessem akármelyik testrészem...tudom, mert még azt sem szereti ha sminkelem magam...pedig az semmi a műtéthez képest...

Keress olyan pasit, aki igazán szeret, és olyannak fogad el, amilyen vagy.

2011. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit értssz az alatt hogy nem szép?

Lóg, vagy nem szimmetrikus, vagy mi bajod vele?

Linkelj róla képet, vagy valami hasonlóról, megmondjuk mi milyennek látjuk!

De biztosan nem csúnya az, mindíg van akinek tetszik még ha nem is olyan mint az átlagos!

Műtetni meg csak végső esetben, a pasik nagy része nem szereti a mű ciciket!

Szerintem inkább legyen nem tökéletes, de természetes!

:D

28F

2011. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Melyik fiú/férfi nem hagyja ott a barátnőjét/feleségét egy szebbért? HA van gyerek, ha nincs?

Sajnálom, ezek a férfiak.

2011. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!