Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek összejön Anikó...

Szerintetek összejön Anikó meg Olivér? Én nagyon szurkolok hogy igen viszont az is tök szar lenne ha a barátnőjével szakitana. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem Anikó minden héten más pasiért van oda, jövő héten kérlek szépen Laci lesz soron.

Tudod magánügy hogy ki hogy csalja meg a párját, de Olikában lehetne már annyi gerincesség, hogy ország-világ előtt nem csinál ilyet, Anikóban szintén.

Mert ott álszentkedik, hogy ő nem akar rosszat Enikőnek, de kiborul mikor Olivér azt mondja ennyi nincs tovább. Akkor mi van?

2011. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
A barátnője nagyon csúnya, az Anikó viszont egy szép és kedves lány. Remélem összejönnek.
2011. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem Anikónak már mindegy,hogy ki csak tegye oda neki. Annyira el vannak szigetelve,hogy már midnenki tetszik neki. Kezdte Bécivel aztán Olivér. A következő Gombi lesz. Egyébként NEM, nem fognak összejönni.
2011. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy összejönnek, de Enikő helyében tuti kidobnám Olivért azután a mondat után, hogy még soha nem mondtam ilyet egy nőnek sem, de Anikó gyönyörű vagy!

Hetekig nyomatta mennyire imádja a barátnőjét, aztán odadob egy ilyen szöveget Anikónak. Most akkor mi van?

2011. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
remélem összejönek de lássuk be ha én szeretek valakit (Enikő) akkor nem viselkedek gy Anikóval hiába mondja azt hogy nem akkor is ott ölelgeti meg minden szal Oliba is van vmi ami úgy huzza hogy Anikó...:/
2011. febr. 6. 21:43
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jönnek össze, és jó lenne, ha Olivér nem tenné ki ennek a barátnőjét, még akkor sem, ha az Anikó sokkalta jobban néz ki nála. Már előttem is említétték, és így ia van, Anikónak már mindegy, csak valaki szeresse, ill. ő is valakit szeressen. Karácsonykor Bécinek vallott szerelmet, szilveszterkor már Király L. Norbi volt a soros, egyik sem jött össze. Most 1 hónappal később Olivér tetszik neki. Ha ebből se lesz semmi, akkor 2-3 hét múlva jön Gombi, vagy Laci? Vagy aki még benn lesz férfi. Nem bántani akarom ezzel, egy ingerszegény környezetben van, hiányzik neki a szeretet, az érzelmi kötödés, és végül is őt nem várja a párja.
2011. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

Olivért csak tisztelni lehet amiért még nem csalta meg a barátnőjét, mert ha egy ilyen nőnek nemet mondd, akkor tényleg szereti, és amúgy Olivér kit nem ölelget??? :D

NEM fognak összejönni...

2011. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Csak azért mond nemet, mert kamerák veszik. Azért ennyire nem hülye. Viszont az nagyon gáz, hogy van egy barátnője, de mégis képes ilyet mondani, hogy még sosem mondta egy nőnek sem, hogy gyönyörű, amikor mégis mondja, akkor pedig nem a barátnőjének, akiért annyira odáig van.
2011. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
jó de az hogy a fülébe súgott minden szépet és jót meg hogy ilyen meg olyan gyönyörű kit nem ölelget? engem az ájulás kerülgetne ha látnám h a barátom ezt csinálja h olyanokat mond egy lánynak ami igaz végül is engem szeret de mégis jó lenne mással létesíteni egy kapcsolatot nem csalta még meg de lesz egy olyan pillanat amikor Oli érzékenyebb lesz a kelleténél és Ani vagy Szandi kifogja használni
2011. febr. 6. 22:17
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem úgy tűnik, mintha Anikó akarná kihasználni a helyzetet. Állandóan ő megy oda ölelkezni, sosem Anikó kezdeményezi. Oli hívja beszélgetni, szinte kikényszerítette Anikóból a vallomást, miszerint tetszik neki, pedig tudja, hogy ő nem akarhat semmit Anikótól.
2011. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!