Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek összejön Anikó...

Szerintetek összejön Anikó meg Olivér? Én nagyon szurkolok hogy igen viszont az is tök szar lenne ha a barátnőjével szakitana. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
az is igaz...viszont Anikó meg mindenen sír és szinte már azt várja hogy mikor megy oda Oli hogy ölelgesse. szerintem összejönek hacsak egy kis kavarásra de biztos h lesz ott valami én a barátnője helyébe már rég kiakadnék nem tudom h mi lesz ebből
2011. febr. 6. 22:29
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondd meg mit csinálnál valaki más helyében, ha nem ismered a helyzetét, mert nem ismered. Te annyit látsz, hogy Oli Anikóval "kavar", bár én még semmi olyan nem láttam, amiért el kellene hagyni Olit, és azt se felejtsétek el, hogy két hónapja be vannak oda zárva és semmit nem tudnak a külvilágról, a külön kis világukat élik odabent, nem kell, hogy úgy viselkedjenek mint a valós életben.
2011. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

Ez is igaz. Most könnyű őt rágalmazni, hogy miket tesz, meg a barátnője helyében elhagynám stb. Még nem csalta meg, nem csinált semmi olyat, csak vonzódik máshoz, ami nem meglepő, hisz már a bemutatkozó filmjében is elmondta, hogy nagyon fontos neki a szex, és nehéz lesz az önmegtartóztatás. És szó mi szó, Anikó jól néz ki. És már több mint 2 hónapja el vannak zárva a külvilágtól, ingerszegény környezet, egymást látják egész nap hosszú hetek óta, egyre kiéhezettebb mint szeretet mint szex terén. Szóval ez még nem bűn, csak az már nekem

sem tetszik, hogy akkor mért kell megnehezíteni egymás dolgát, és egymás seggébe kullogni, kikényszeríteni a vallomást, amivel csak rosszabb lesz, stb. Biztosan nagyon rosszul esik már ez is a barátnőjének, de még nem csalta meg, szóval szerintem ez még nem ok az elhagyásra.

2011. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

Semmi nem lesz. Olivérnek csak agyára ment a sperma. De a barátnője is nyilván tudja, hogy a való életben soha nem kerülne még csak közel hasonló helyzetbe sem Olivér.


Mellékes véleményezés:

Annyira azért nem jó nő Anikó.

2011. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Örülnék,ha összejönnének,legalább végre történne valami.Kb 50%-ot adok,hogy így lesz. :D
2011. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is Olivér provokálja őt, és ezért sok mindent érdemel olivér, de tiszteletet azt egy cseppet sem. Olivér helyében én szabadulnék a kísértéstől, és Anikót hívnám párbajra, már ha megakarja menteni Enikővel a kapc solatát. Szerintem Anikó maradna alul egy ilyen csatában. Ha nem őt hívja ki, hanem Bécit, akkor rosszabbul taktikázik, mint gondoltam.

És akár mit is mond, lerí róla, hogy megőrül Anikóért. Élvezte, amikor Anikó benyögte neki, mit is érez iránta.

2011. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "való életben"? Hát ez nem a való világ? A való életben simán megb.ná az Anikót, mert ott nincsenek kamerák a s.ggében!
2011. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha Oli tudta hogy milyen nehezen birja a no ill. szexhianyt akkor ugy kellett volna megbeszelnie a baratnojevel hogy az is benne lesz a pakliban hogy esetleg megcsalja.Igy lett volna tisztesseges.
2011. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha most nem bír ellenállni Anikónak, akkor mi lesz később?

Ha celebként kijön, rajongó cicababák fogják körülvenni!

Akik megint 100x szebbek lesznek, és küzdeni sem kell értük, és kamera sem fogja őket venni!

Na meglátjuk, szerintem a fél év benn nagyon sok, Olinak esélye is van a finisben szerepelni.

Ha Anikó nem esik ki, akkor nagy bajok lehetnek.

2011. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy egy olyan kérdésre, ami "szerinted..?"-de kezdődik, csak azt pontozzák le, ami azt mondja, hogy összejönnek. Akkor én meg lepontozok minden olyat, aki azt írta, hogy nem. Ja..bocs, én nem vagyok ilyen selejt, mint ti.
2011. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!