Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek összejön Anikó...

Szerintetek összejön Anikó meg Olivér? Én nagyon szurkolok hogy igen viszont az is tök szar lenne ha a barátnőjével szakitana. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

14:51-es vagyok, szerintem is ronda dolog lepontozni valakit véleménykülönbség miatt!

Főleg, hogy nyitott a kérdés!

:(

Mondjuk engem nem pontoztatok se le, se fel :)

Na majd most :D

2011. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ugyanaz lesz, mint Bécivel és Király L.Norbival... unalmában nem tud mihez kezdeni.


Anikó dekoratív, de azért túlzás, amiket a legtöbben írtok, hogy Enikő milyen béna, ezért jöjjön össze Anikóval Olivér. Pont abba lehet beleszeretni, aki nem (csak). Azért Olivér sem egy Brad Pitt...


Ha van esze Enikőnek kidobja Olivért. Jó nagy szívás lenne neki, ha kiesne a párbajról és még a "szerelme" is dobná. Nem egyenes ember.

2011. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!