Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap pozitív lett a terheste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap pozitív lett a terhestesztem, de a párom szakítana velem ha megtudná. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pharmatex tablettát szoktam használni, eccer imaradt mert van amikor csíp.(eredménye a teszt)

A párom tudja hogy késik a mensi csak azt nem hogy már tesztet is csináltam.Azt mondta ha terhes lennék szakítana velem...pedig én nem tartanám meg sajnos a párom elég sokat drogozott/ik szóval esélytelen.Ma megyek dokihoz és nagyon elvagyok keseredve,már 6éve élek nemi életet eddig soha semmi probléma nem volt egyszer nem gyógyszereztem és tessék...Tudom szemétség tőle amit mondott lehet csak mert beijedt azért mondta (22éves első kom.kapcsolata).Arra gondoltam ha tényleg terhes vagyok v.mi mást mondok neki,de olyan jól esne ha most velem lenne nagyon egyedül érzem magam.Viszont ha meg elmondom és tényleg szakít velem nem hiányzik emellé a baj mellé hogy még rosszabbul érezzem magam lesz elég bajom most így is.Viszont jó volna tudni mennyire lehet rá számítani.


2008. ápr. 15. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó barom lehet a pasid, már bocs, mivel ő is kellett a gyerek összehozásához. Amugy ha nem akarod megtartani semmiképpen, akkor akár el is mondhatod, és te ismered, tunod kell, h melletted fog e állni és segít végigcsinálni mondjuk az abortuszt. Ezért kell a szexet felelősségteljesen csinálni, amellett, h védekeztek, arra is gondolni, ha valami baj van, melletted fog e állni. Én azt mondom, a nőnek kell mindig felelősségteljesebben gondolkodni, mert a pasinak tök mindegy a védekezés vagy nem. Miért nem használtok óvszert, vagy tablettát, akkor nem kellene stresszelni. Egyébként drukkolok, h mégse legyél terhes, mert ugy látom, ez lenne a legjobb megoldás.
2008. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

TE jó isten.... :S menekülj, ahogy tudsz! a párod szép nagy állat...!

nem számíthatsz rá, ő maga mondta, hogy elhagyna. ebből egyenesen következik hogy nem szeret (bocs)

a drogozás meg a másik. Nem érdemled te ezt meg! inkágg jobbat keress!

2008. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyetértek az előttem szólóval! Ez a pasi szerintem sem szeret, akkor meg miért akarsz vele maradni? Gond van, de nem számíthatsz rá?

A másik pedig, hogy védekezni mindig kell!!!!!!! Ha nem Pharmatex-szel, akkor valami mással! De gondolom ezt most egy életre megtanultad!

2008. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
baszki.. te ilyen pasit szeretsz??? hogy tudod szeretni?? ez mekkora fasz.. cseszettül nem szeret téged, csak kihasznál.. ne számits rá sehogy. 22 éves pasinak kevesebb esze van mint egy 15nek.. hoyg mondhat iylet??? fel se fogom.
2008. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nehesz helyzetbe vagy, de aztan az a srac meg jobban megneheziti.Essel at ezen a dolgon, beszeld meg a baratoddal..A ferfiak felelmbol mondnak ilyent, biztos attol fel h megakarnad tartani, es az az igazsag h ilyen fiatal korban senkinek nem hianyzik egy gyerek.Az egesz eleted hatra van.Beszeld meg vele, s ha igy is szakitani akar, hagyjad h menjen, mert az a legjobb.Egy akkora barom hiudd el, se most se kesobb nem fog akarni gyereket, ha igy gondolkozik.Es aki nem szeret teged annyira, ne legy butus es ugyis fuss utana.Hanem kapd meg azt a valakit, aki ennel sokkal kisebb problemaban is biztos h melletted fog allni.Lehet eltelik kis ido addig, de megerne masvalakivel, ha ez sajnos ilyen.
2008. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, értem, hogy szükséged van valakire. És azt is, hogy ő még nem akar apa lenni.. Ez teljesen rendben van. De mondasz Te ilyet annak, akit szeretsz? Magára hagynád valaha is?

Pont erről van szó, hogy az ilyesmit.. "Nem illik" így kimondani. Gondolom Te sem lehetsz sokkal idősebb nála, szóval vhonnan azért gondolhatta volna, hogy neked is van eszed.

Szerintem beszélj vele, és mondd el neki azt is, hogy neked nem arra van szükséged, hogy azt mondja, hogy akarja a babát... Hanem arra, hogy melletted álljon, akármi is történik. Magyarul nem az a lényeg, hogy hogy, hanem, hogy együtt.

Hidd el, hogy ennyit is ért a szerelme, ha bunkó módon ezekután elhagy, mert AKKOR SEM ÍGY ILLIK EZT KEZELNI!

Igazából örülhetsz, ha vége lesz ennek a kapcsolatnak, komolyan gondold át, hogy vajon hány dologban számíthatnál rá! Bármi történjen. Ugye nem kell példákat mondanom? Bármi kisebb dologról van szó.

Sok szerencsét!

2008. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Istenem te szegény!Baba is és még 1 szemétláda melléd....

ÁÁÁ nem értem én ezeket!

Sztem ez egy nagy dolog a világban egy nőnek,de sokszor egy férfinak is...pl apukám amikor úgy volt,hogy anyum elvetélt,de mégis megmaradtam :D

De ennyire érzéketlen és felelőtlen embert még életemben nem pipáltam...ha ebben nem számíthatsz rá..akkor miben?

Szurkolok,hogy rossz legyen a teszt!

2008. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Huh Te szegeny!!! Jol gondold at! 6 eve ugyanebben a cipoben voltam! az en exem ugyanilyen volt aki azt mondta ha megtartom a babat kiveri belolem szo szerint. en elvetettem mert feltem es ugy gondoltam h nem egy ilyen ferfinak fogok szulni. Nem o kisert el hanem egy baratnom a mutetre. Sot utana nem is volt velem. egyutt maradtam meg vele, mert feltem. Nekem 3 kerek evembe kerult mig osszeszedtem magam es kepes voltam kilepni a kapcsolatbol. Azota is lelki serelmekkel kuszkodom ami erre a kapcsolatra vezetheto vissza, nehezen epitek ki ujabb kapcsolatot mert ahogy kotodest erzek rogton elojonnek a felelmek. es hosszu probalkozasok utan eljutottam odaig h piszchologushoz fordultam. Kerlek ne tedd tonkre magad!!! Lep ki ebbol a kapcsolatbol amilyen surgosen csak lehet ha megtartod a babat ha nem! ez a ficko csak hasznal es az eveidet vesztegeted mikozben lelkileg serulsz ami a jovodre fog kihatni. Sok sikert!!!
2008. ápr. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Hát tényleg terhes v.ok,de a doki azt mondta még annyira az elején vagyok a dolognak,h. még nem biztos hogy lesz baba majd csak 2hét múlva derül ki h. fejlődik-e.

A másik: elmondtam a páromnak!!Szerintem csak beijedt amikor azt mondta, mert bár meglepődött,de nagyon aranyos volt velem...talán most fogta fel mi van,rem. ilyen is marad mert akkor szeret.

2008. ápr. 16. 12:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos ha elmondtad neki és még mindig együtt vagytok akkor nem is olyan szemét... Tény, ha pasi lennék, én sem szeretnék 22 évesen az első kapcsiból babát. sőt nőként sem.

Szerintem amikor ezt mondta, nem gondolta át. Most viszont beszéljétek meg mi legyen a baba sorsa. Fontos hogy együtt döntsetek és jól gondoljátok át mi lenne a legjobb mindhármótoknak. Tudom, hogy ilyenkor megmozdulnak az anyai érzések, de mindenképpen úgy dönts, hogy az a kicsinek is jó legyen ha vállalod. Most még van idő jól gondold át mit szeretnél!

sok boldogságot és kitartást!

2008. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!