Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a barátotok szakítana veletek, ti pedig még mindig iszonyatosan szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
És a szakítás óta hónapok teltek el, de nem tudtok továbblépni, és a nap minden percében csak rágondoltok. Ez nem túlzás. Komolyan ennyit gondolok rá.:S Sajnos.
2011. márc. 25. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem csak nálad van így.:(


Miért szakítottatok?

2011. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tuti nem loholnék utána...először is elővenném a rossz tulajdonságait kicsit eltúloznám őket és megutálnám...észrevenném, hogyha dobott akkor nem is méltó hozzám...aztán lecsillapodna a dühöm és csak barátként, vagy semlegesként tekintenék rá...hidd el tuti megoldás...nem egyszer jött be 22/L
2011. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a baj,hogy félév eltelt,és nem tudom megutálni, mert egyszerűen nem megy. Imádom még basszus. :S:D

Amúgy elég bonyolult oka van. A vége az lett, hogy kiszeretett belőlem. De még szeret.Csak nem érezte a szerelemet.

2011. márc. 25. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:

én próbáltam nem törődni vele, terelni a figyelmem. egész nyáron randiztam, kényszerítettem magam, h elmenjek minden létező buliba, és a végén egyre jobb lett...aztán félévig nem volt pasim, és télen összejöttem egy férfivel.

egy évig jártunk, nemrég szakítottunk, és most újra keres az előző exem.

20/L

2011. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnos velem is hasonló a helyzet mint a kérdezővel.. de Én csak annyit tudok mondani hogy csak az idő segít.. mivel amíg szereted addig úgysem tudod magad maximálisan jól érezni egy másik pasival.. :S de azért a partyk mindig segítenek, ezzel teljesen egyetértek! :) nekem ez jött be ;)

Az előttem hozzászólónak pedig részvétem. Általában a férfiaknak van érzékük ahhoz hogy mikor kell megjelenni...

2011. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
időre biztos szükséged van. sajnos a szerelem nem múlik el csetintésre, ahogy nem is így alakul ki. ami biztos, hogy ne tölts sok időt magányosan, keresd a társaságot, próbáld jól érezni magad, mert ha begubózol otthon, csak ezen kattogsz, és roszabb lesz. sok ikert a továbbiakban:)
2011. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. márc. 27. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, kábé egy hónapja szakított velem a barátnőm de még mindig durva szarul vagyok ez miatt. Egyrészről biztos hogy az idő segít a dolgon bár remélem azért fél évig nem fogok kattogni. Én kitöröltem az összes képet róla, nem hívogatom nem megyek, szerencsére nem egy helyen lakunk szóval véletlenül sem futunk össze nem nézegetem az iwiw-en se mert onnan ugye nem tudom kitörölni a képeit. Szóval semmit nem tudok róla és ez a legjobb szerintem így lehet a leggyorsabban túl lenni rajta. Ja meg jó ha van munkája az embernek. Nekem most nincs sajna ez által még szarabb, de május elsejétől lesz, alig várom biztos hogy sokkal jobb lesz úgy.
2011. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Detty0322 válasza:
nem rég én is átestem egy ilyen szitun de a szakítás után olyan dolgokat tudtam meg róla amiről álmodni sem mertem volna és totál kiábrándultam szóval csak fel a fejjel túl leszel rajta (:
2011. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, csak hogy nekem ő volt az első , és az igazi.

Na de mindegy, nem leszek én már soha boldog, de legalább tudom, hogy ő az. :)

2011. márc. 27. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!