Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap pozitív lett a terheste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap pozitív lett a terhestesztem, de a párom szakítana velem ha megtudná. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pharmatex tablettát szoktam használni, eccer imaradt mert van amikor csíp.(eredménye a teszt)

A párom tudja hogy késik a mensi csak azt nem hogy már tesztet is csináltam.Azt mondta ha terhes lennék szakítana velem...pedig én nem tartanám meg sajnos a párom elég sokat drogozott/ik szóval esélytelen.Ma megyek dokihoz és nagyon elvagyok keseredve,már 6éve élek nemi életet eddig soha semmi probléma nem volt egyszer nem gyógyszereztem és tessék...Tudom szemétség tőle amit mondott lehet csak mert beijedt azért mondta (22éves első kom.kapcsolata).Arra gondoltam ha tényleg terhes vagyok v.mi mást mondok neki,de olyan jól esne ha most velem lenne nagyon egyedül érzem magam.Viszont ha meg elmondom és tényleg szakít velem nem hiányzik emellé a baj mellé hogy még rosszabbul érezzem magam lesz elég bajom most így is.Viszont jó volna tudni mennyire lehet rá számítani.


2008. ápr. 15. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nagyon helyes válaszokat kaptál, de ha az a kérdés, hogy elmondd-e neki, akkor arra annyi a válasz, hogy ha nem tök hülye a pasi, akkor előbb-utóbb úgyis észreveszi. Ha meg előtte heteket-hónapokat hazudoztál, akkor tuti rosszul jössz ki belőle. Mondd meg! Lehet, hogy örül neki. Ha meg nem, akkor miért lenne jobb, hogy mondjuk félidős terhesen hagy ott? Légy egyenes, mondd meg. Ha nagyon berág, említsd meg neki, hogy azért ő is ott volt mikor történt a dolog. Ha így nem kellesz neki, akkor még pattintsd le most, ne akkor legyél elfoglalva a lelki dolgaiddal mikor megérkezik a babád. Addigra légy túl rajta. Egyébként egy saját gyerek a legtöbb férfi szívét meglágyítja. Ne feledd, van alapja annak a mondásnak, hogy a legjobb út az egyenes.
2008. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!