Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lány is "üti" a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is "üti" a párját?

Figyelt kérdés
Én néha csapok rá egyet, de csak viccből és nem tudok nagyot ütni, mivel pici nő vagyok 0 izommal. A múltkor viszont kicsit nagyobbra sikeredett, akkor nagyon rossz volt, hogy fájdalmat okoztam neki. Valahogy ez csak úgy jön nekem, más is szokott vagy kezeltessem magam?
2010. jún. 24. 17:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Én soha nem szoktam. Viccből sem. Nekem sem esne jól, ha ő akár csak viccből is megütne.

Szerintem ez elég éretlen szokás, gondolom a válaszolók többsége tizenéves. Addig oké, majd kinövöd. De egy bizonyos életkor után már elég gáz.

2010. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2%
bas*zdemg én agyonvertelek volna te állat hát te beteg vagy szépen elmésza a pszihológushoz és otthleyben fej belövöd magad jobb lesza a barátodnak TERHES VAYG !!
2010. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%
Én is mindig ütöttem a párom, de sose adtam nagyot. Egyszer véletlen én is jobban odacsaptam mint ahogy szoktam. Egyáltalán nem fájt neki de 1 hét múlva szakítottunk és ez volt a fő ok. Őt szerettem legjobban és már bánom. Szóval addig kérj bocsánatot tőle még nem szakít, mert benne van sajna :S Bocsi csak az igazat írtam
2010. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Rögtön utána bocsánatot kértem és nem is lett belőle feszkó, csak nekem rossz még mindig.
2010. jún. 24. 17:38
 15/25 anonim ***** válasza:

17:37 vagyok.

Akkor nekünk se volt feszkó de egy hétig nem taliztunk és a végén szakítottunk 90%ban emiatt.


Ja és 19/L

2010. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Sosem ütném meg a párom, még viccből sem. Sokkal jobban tisztelem és szeretem , minthogy bántsam. Ezzel ő is így van.
2010. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Annyira kétszínűek vagytok lányok, ti persze sírtok hogy ha megüt egy férfi.Én is azt mondom hogy egy férfinak nem szabad bántania a nőt, de a nő se bántsa a férfit, hülyeségből sem.

Nekem nem tetszene ha ütögetne mint egy dilis, nektek hogy esne ha a barátotok kezdene el ütögetni hülyeségből?Egyből jönne a sírás hogy bunkó paraszt ugye?

2010. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hát igen vegyes válaszok születtek, ő elég sokszor bántott meg mondhatni megérdemelné, mert lelkileg nem tudom bántani. Ez azonban belátom ostoba viselkedés, csak valahogy tudatalatt bennem maradt a fájdalom amit okozott nekem. Ennek ellenére nagyon szeretem őt és nem akarok fájdalmat okozni neki, sem fizikait sem lelkit, ez valahogy jön nekem. Igyekszek leállni vele, ha ez tényleg ilyen nagy baj, bár a viselkedéséből nem következtettem volna rá.
2010. jún. 24. 17:59
 19/25 anonim ***** válasza:

Én meg csikizni szoktam és már az is nagyon zavarja. Ha megütném, biztos, hogy megsértődne a párom...:S ettől függetlenül, ha csak hülyéskedtek, szerintem nem gond egyáltalán.

18/L

2010. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

multkor látam a tv be egy csajt pont eröl volt szó verésrol...hát ö nem poénbol ütöte a csávoját :S

votl hogy ki is cibálta naon durva:S

2010. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!