Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha már egy lány nem szereti a párját? (Szerintetek ő már nem szeret engem? )

Figyelt kérdés
5 napja vagyunk együtt, és előttem volt egy 2 éves kapcsolata vagy 2,5 nem tudom pontosan. A lényeg hogy a gyereket már 2 hónapja nem szerette kb, és miután szakítottak el csattant egy csók köztem és a lány között. Kb a 3 napon mondta hogy szeretlek.. és hogy hiányzok neki, kezdem érezni hogy kötődik hozzám, de még is el idegenül tőlem. Sokszor megyünk úgy végig az utcán hogy nem fogom a kezét, ez mind azért van ne hogy valaki meg lássa hogy már más csávóval van. Kezdem úgy érezni hogy nem szeret.. szerintetek az előző miatt ilyen, és ez fog változni? 17/ F 17,5/ L
2010. nov. 12. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

5 nap az még semmi

várj türelmesen

2010. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy semmi.. csak magamból indulva ki én kezdek érezni iránta és ki is mutatom.. más szóval röviden nem érzem hogy úgy érezne mint én.. nekem egy komoly kapcsolat után lett ő..
2010. nov. 12. 15:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és , hogy smsben írja hogy imádlak meg ilyenek, de ha én mondom neki a szemébe csak el mosolyodik.. :\\
2010. nov. 12. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Én a volt barátomnak kb egy hónap után tudtam azt mondani, hogy szeretem. Amúgy is ha 2 évig járt azzal a valakivel és kötődött hozzá, akkor még furcsa neki ez az új helyzet, hogy más fiúval tölti a mindennapjait. Szóval várj, majd kialakul. Ez még nem nagy probléma.
2010. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem, ugyanúgy vagyunk mint egy normális pár, csókolózunk persze csak olyan helyen ahol nem sokan látják.. szülei miatt hisz ők még nem tudnak rólam.. és minden normális csak még nem érzem hogy szeretne..
2010. nov. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!