Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány nem szopja le a...

Ha egy lány nem szopja le a párját, akkor ott hagyja a fiú a lányt?

Figyelt kérdés
Szóval muszáj leszopni?
2011. febr. 5. 09:08
1 2
 1/12 nielindi ***** válasza:
60%

semmit sem muszáj, amit nem akarsz.

ha azért hagy el, akkor egy paraszt a srác.

de persze, ha még nem probáltad, nem a tapasztalat miatt mondod azt, h nem, fujj, akkor előbb probáld ki és utána alkoss véleményt a dologrol.

2011. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Én még szűz vagyok, de ha arra kerül a sor, nem engedem meg a partneremnek, hogy leszopjon még ha nagyon akarja is. Szóval nem muszály, sőt gusztustalannak tartom. 16/F
2011. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlen szakító ok, de nagyon sok fiú szereti és hozzátartozik a szexualitásához. Ha hiányzik akkor nem teljes a szexuális élete és nincsen megfelelően kielégítve.

Tudod a rossz szex sokat kivesz egy kapcsolat harmóniájából.

Teljesen normális dolog ha emiatt szakítanak valakivel.

2011. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is fontos, hogy így is örömet okozzon nekem. Szerintem ez növeli bennem a ragaszkodást.

Ha nem csinálná, akkor elgondolkodnék, hogy miért nem, megkérném rá többször, megkérdezném, hogy miért nem, hátha csak attól fél, hogy nem csinálná jól.


Ha oda jutnánk, hogy nem csinálja így se, akkor az fordulna meg a fejemben, hogy ő hogyhogy nem szeretne nekem olyan örömet okozni, mint a volt barátnőim, szeretetben, megértésben, gyönyörűen. Úgy érezném, hogy nem szeret annyira engem. Az meg nem vezet semmi jóra.


Én így működök, más meg máshogy, szóval nem muszáj.

2011. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elképzelhetőnek tartom, hogy egy lány a reaktancia miatt nem akar szopni. Tehát azért nem csinálja, mert "muszáj", és ez sérti a cselekvési szabadságát. Pedig lehet, hogy élvezné.

Bővebb olvasmány:

[link] ("Meddő ellenállás" szakasz)

[link]

2011. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik válaszoló már leírta kb azt amit gondolok hogy ez hozzátartozik manapság a szexuális élethez és ha nem kapja meg a fiú ezt akkor lehet hogy ott hagyja.

Én mielőtt még nem csináltam azt hittem soha nem fogom megtenni..úgy éreztem hogy gusztustalan, féltem hogy rosszul csinálom de miután kipróbáltam már nem félek és még élvezem is hogy örömöt okozhatok a partneremnek.

2011. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Turbocharger ***** válasza:
En nem hagynam ott, semmi se kotelezo. 18 F .)
2011. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Muszáj leszopni, különben otthagy. Nekem már számtalan barátom volt, mindegyiket leszoptam és egyik sem hagyott ott: világos az összefüggés.

14/L

2011. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért annak nagyon örülök, hogy 14 évesen már ilyen sok tapasztalatod van ilyen téren. Hanyas is az átlagod? Maximum kettes. Bocsi, de ezért ez eléggé szégyen.
2011. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó, el ne hidd már :)
2011. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!