Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szerelemmel szeretem, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerelemmel szeretem, ő csak szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok 3 éves kapcsolatom van. Párom 32 éves együtt élünk. Az együtt élésünk teljesen rendben van, jól működünk együtt szex is jó család-barátok is oké.

Az a probléma, hogy a párommal 2x már majdnem szakítottunk. Ő akart szakítani, mert nem érzi azt a tüzet és szerinte örlődik és ez nem normális. Azt mondta, hogy szeret meg semmi baj velem, minden jó de szerinte nem okés.

Mind a két alkalommal ő táncolt vissza mert rá jött, hogy fontos vagyok szeret stb.

Róla annyit kell tudni, hogy depressziós és rengeteget dolgozik stresszel és kipihenni sem tudja magát. Ez már nála gyerek kora óta fenn áll. Sőt maximalista is.

Én nagyon szeretem.

Szerintetek? Elő áll még 3. szakítási kísérlettel? Kommunikáció nagyon gyenge oldala a problémák nem szereti megbeszéni csak magába gyűjti....

Mit tegyek?

Félek mikor áll elő újból ezzel...


köszönöm

30/N


2018. okt. 16. 09:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mind a két alkalommal ő táncolt vissza mert rá jött, hogy fontos vagyok szeret stb."


Ezt csak mondja.Inkább arra jött rá, hogy:

-másokkal is elmúlik a tűz, ezek szerint akikkel sikerült neki átélni a szakításotok után, azokkal még gyorsabban.

-nem olyan könnyű újra ismerkedni és szerelmesnek lenni.Amíg nem talál tőled jobbat, addig veled is beéri.

2018. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Akkor gyakorlatilag esélyem sincs...... mármint,hogy tényleg együtt öregedjünk meg.....

És hogy talál valakit azt úgy értitek, hogy cél irányosan keresni fogja? Vagy jön majd váratalanul valaki akibe csak úgy bele szeret?

2018. okt. 16. 12:20
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Jön valaki, akárhonnan, akármikor, de ezt nem kellene megvárnod.


Te is megérdemelsz egy olyan kapcsolatot, ahol mind a ketten ugyanugy éreztek és ugyanolyan jovőképetek van.


Ahelyett, hogy azt mondanád, hogy esélyed sincs, inkább úgy gondolj erre a dologra, hogy minél tovább húzódik, annál rosszabb.


Biztosan Te is ismersz olyan történeteket, ahol a pár évekig semmire nem jutottak, majd valamelyik fél találkozott valakivel és egy év múlva esküvő, gyerek... Ez pontosan az az eset. Ha nem megy, akkor abba kell hagyni, mert az évek nem jönnek vissza. Ráadásul mivel Te vagy szerelmes és ő az, aki örlődik, valószínűleg ő fog tovább lépni, Te pedig összeomlasz.

2018. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nálatok a szakitás kb. időzítetlen bomba. Úgy célzottan, hogy pl. társkereső nem hiszem, hogy keresni fog, de nyitott az uj ismeretségekre, ingerekre, szóval bárhol, bármikor találhat.

Én is azt tanácsolnám, hogy ne várd meg. Egy életünk van, ne vesztegessük el a vissza nem hozható éveket olyanra, aki nem érdemli meg. És ő nem érdemli meg, hisz csak pótléknak használ.

2018. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tiszta szívás.... Könnyebb lenne ha nem szeretném.
2018. okt. 16. 14:46
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor elenged.. ha a nem engeded el, önző vagy, és nem érdekel hogy őrlődik és másra vágyik belül. Pedig ki is mondta neked már.Nem véletlenül depressziós, hiszen nem meri meglepni ezt sem, csak a langyos kapcsolatban úszkál, mint egy fél halott. Melletted csak azért van, mert ijesztő a változás.


Attól hogy nem járkál el, még mindig találkozhat valakivel, ha pedig nem tudja tovább elnyomni magában ezt a belső késztetést, igen, társkeresőzhet is nyilván idővel..

2018. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
19%

Türelem és empátia. Próbáld megérteni, hogy mi játszódik le ilyenkor benne. Szerintem az, hogy visszament hozzád, azt jelenti, hogy fontos vagy neki. A férfiak néha nagyon fafejűek tudnak lenni, azt se tudják sokszor, hogy mi kell nekik igazából.

A pihenésre kellene javasolnod, ha túl sokat stresszel. Csinálj nyugtató programokat.

2018. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Èn nem lennék együtt ilyen emberrel. Részben azért mert az érzései nem egy szinten vannak a tiéddel, részben pedig azért mert az aki nem tud, nem képes, nem akar esetleges problémàkról őszintén beszélgetni, velem az szàmomra tàrsnak, pàrkapcsolatra alkalmatlan! Plusz jàtszik is az érzelmeiddel ezzel a jaj szakítsunk, ne szakítsunk, de mégis szakítsunk, inkàbb mégse....mint egy szar mexikói szappanopera. Nekem ez nem kéne! A jó édes nénikéjének az idegeivel szórakozzon így. A helyedben az első szakítàs utàn màr nem fogadtam volna vissza. Ha depressziós menjen agyturkàszhoz, ne màs életével, érzelmeivel jàtszadozzon.
2018. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!