Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és lehet hogy tetszem egy 17 éves srácnak.minden nap találkozok vele...és olyanokat szokott mondani hogy szép vagyok jól nézek ki,meg hogy menjünk együtt külföldre. én nagyon szeretem őtde csak barátilag. mit tegyek?
2010. jún. 24. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
17 évesen 13 évesbe?OMG milyen nyomorék lehet...Szerintem koptasd le mert pedo hajlamai lehetnek,vagy nagyon nyomorék hogy csak a kisebbekel kezd.Szerintem várd meg még kezdeményezd aztán finoman add a tudtára hogy még nem vagy felkészülve vagy vmi ilyen dumát nyomjál amit senki sem ért de beveszi.Ez általában beválik.
2010. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat

majd cselekedem :)

2010. jún. 24. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:

elárulom drága kincsem, hogy a fiatal lányokat külföldre prostituáltnak szokták vinni, nem egyszer látam iet, hogy a lányt elcsábitota egy idösebb fiu és kivite külföldre...=] bár ha még nem is ez a szándéka is veled, gondolj bele, 13évesen még nagyon gyerek vagy, nem tudsz éreten sem gondolkodni, egy 17éves fiunak meg inkább a szexen jár az esze:D sztem keress egy korodbelit

16L

2010. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

igyekszem :D

2010. jún. 24. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Az uccsónak igaza van....

Ezt még 13 éves fejjel is tudom....

Nézel te hiradót?!

2010. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de engem nem zavar ha külföldi kurv* leszel.....

De én a helyedben minden kapcsolatot megszakítanák vele...

2010. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!