Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszajöhet még a mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajöhet még a mindent feladni képes szerelem érzése?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom pár hónapja. Az a nő volt, akiért az életemet is adtam volna. Dehát ő elhagyott. Akik már ilyen helyzetben voltatok, képesek voltatok rá, hogy utána is érezzetek ilyet? Vagy megbízni a másikban, hogy nem fog elhagyni, mint az előző?

22f


2010. jún. 23. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, milyen ross lehet, nekem egy ilyen fiúval volt dolgom. 2 évvel ezelőtt járt egy lánnyal, akibe nagyon szerelmes volt. A csaj kihasználta, nem becsülte meg. Sokat szenvedett miatta a srác. Azóta csak szívatja a csajokat. Köztük én is csak arra voltam jó, holott én szerettem. Ne tudd meg mennyire szenvedek a mai napig miatta! Hogy miért kell egy másik csaj miatt engem büntetni? Hisz én semmit nem tettem ellene! Szóval akármennyire is fáj, szedd össze magad és ne másokat büntess azért, mert ő szemét volt veled! Arról nem a következők tehetnek! Én is nagyot csalódtam, én is elveszítettem (egy másik srácot) életem nagy szerelmét, de túlléptem rajta, és attól még nem fogok kevésbé szeretni valakit, mert tudom, hogy nem érdemli meg, hogy k*csög legyek. Sőt, sokkal jobban esik ezek után más karjaiban lenni, akiről tudom, hogy érez valamit és ő legalább ottvan nekem. Szerintem ha találok valakit, még jobban fogom szeretni.

Próbáld meg te is felfogni...

2010. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, utolsó voltam

Azt akartam írni, hogy "próbáld meg te is ÍGY felfogni... :)"

19/L

2010. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

itt egy tudományos verzió. TÉNYLEG nem hülyeség, szinte biztosra Mész ezzel.

kérd meg h menstruációja alatt az ój párod, 3 napig aludjon ugyan abban a pólóban. majd 1-2C°-os helységbe. hagy a pólót egy napig ott, majd tedd egy üvegbe és zárd le celofánnal. majd egy jó óra múlva érezni is fogod a valódi illatát. és ha tetszik Neked, akkor ő lenne az ideális partnered. és ezt ő is tudomásul veszi majd.

2010. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
09:51 Velem is ugyanez történt. Szóról szóra.
2010. júl. 2. 14:30
 15/15 anonim ***** válasza:
09:51-es vagyok. Ugye? Látod vannak más lúzer pasik is. Na jó nem komolyan, de néha olyan érzésem van, hogy adok, adok, adok és mi lesz belőle? Cumi. De attól még nem tudok másképp viselkedni. Talán a jelenlegi barátnőm az aki értékeli, hogy ilyen vagyok, ha ennek vége lesz, nem tudom mi lesz, mert most tényleg nagy a boldogság (mert most végre kapok is :) ), de szerintem ez a lány lesz a feleségem. Komolyan neked is eljön a nagy Ő. Viszont ne otthon várd, mert nem házhoz fog menni :) Ja és ne félj beismerni magadnak, hogy ha nem jó valakivel, mert sokat lehet attól is szenvedni, ha együtt vagy valakivel, akivel már nem vagy boldog. Tovább kell akkor lépni és keresgélni. Van nagyon sok lány és sokan szintén keresgélnek a fiúk közt, hogy rád találjanak.
2010. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!