Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszajöhet még a mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajöhet még a mindent feladni képes szerelem érzése?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom pár hónapja. Az a nő volt, akiért az életemet is adtam volna. Dehát ő elhagyott. Akik már ilyen helyzetben voltatok, képesek voltatok rá, hogy utána is érezzetek ilyet? Vagy megbízni a másikban, hogy nem fog elhagyni, mint az előző?

22f


2010. jún. 23. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Éreztem így én is, elég sokáig tartott de végül is elfelejtettem, azóta mondjuk elhagyott más, aki miatt most kicsit rossz kedvem van, de fel a fejjel. Ez elég sablon duma, de eljön majd aki igazán szeret és nemhagy el.


Vagy.. próbáld meg visszaszerezni;)

2010. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy.

Visszaszerzés... nem ringatom magam tévhitekbe. Azzal csak önmagamat kínoznám még ki tudja meddig. Én már elengedtem őt. Mehet a francba. Csak olyan, mintha magával vitt volna valamit belőlem. Nehéz megmondani pontosan, talán a bizalmamat egy másik nőben, talán a teljes odaadás és kitárulkozás érzését.

2010. jún. 23. 20:12
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Egy dolgot sosem szabad elvesztened, és az a bizalom. Attól, mert valaki elhagyott, még más szerethet téged. Sokkal jobban, mint az előző :)

Én az ilyet mindig úgy fogom fel, hogy ha nem kellettem neki, ő sem volt hozzám való és valószínűleg boldogabb leszek valaki mással. Azzal, aki jobban illik hozzám :)

Most én is az "elhagyott" fázisban vagyok, igaz kicsit bonyolultabb ennél a helyzet, de semmit nem változtat azon, hogy nem szeretett az, akit én szerettem. Ezt sajnos el kell fogadni, mert nem tehetsz mást. Majd jön egy új szerelem, ami mindent feledtet.

L

2010. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De a rossz az, hogy ő is nagyon szeretett engem egyszer. És az a baj, hogy mindig ez fog beugrani, ha szerelmes leszek.
2010. jún. 23. 20:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy! Persze, hogy az ugrik be, hogy mennyire szeretett téged. Ha a szeretett emberre akarok gondolni, nekem is mindig eszembe jutnak a szép emlékek. És olyankor talán el is pityeredek. De szerencsére már ott tartok, hogy ezt tudom kontrollálni.

Az pedig a másik, hogy hiába szeretett korábban, hiába ölelt és hiába tűnt teljesen szerelmesnek. Mit ér ez, ha vége lett? Ezért hihetetlen a szerelem. Nagyon nehéz feldolgozni azt, hogy aki korábban annyira oda volt érted, most teljesen érzéketlen veled szemben és hidegen hagyod. Kegyetlen dolog a szerelem, de egy idő után elmúlasztja a fájdalmat egy másik.

Sablon duma az idő, sőt, egyik szerelmem még évek után is mély nyomokat hagy bennem, ha meglátom az utcán ugyan úgy ver a szivem, szóval nem lehet erre hagyatkozni. Nem elfelejteni kell a szerelmet, hanem elfogadni,hogy vége.

2010. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem kell félni. Nagy esélyel kiheverhető.

A szerelem egyik fontos eleme, hogy csak az aktuális adott személy létezik az ember tudatában.

2010. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, nagyon köszi a választ.

Ne érts félre, már kihevertem nagyjából. Csak olyan kétkedően nézek a szerelemre és minden lehetséges jelöltre...

2010. jún. 23. 21:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Hát én is, bevallom. De próbálok arra gondolni,hogy nem mindenki hagy el, és méltó vagyok arra, hogy szeressenek.

Valamiben hinni is kell nem igaz? :)

2010. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó volt elolvasni ezt a pár sort, amit írtak a válaszolók, megnyugtatott. Sajnos nekem is egy ilyen "elhagyott fázis" van az életemben, igaz még mit sem értek ehhez 16 éves taknyos fejjel, de azért át tudom érezni, milyen az, ha faképnél hagyják az embert. Kutya egy dolog a szerelem. ^^
2010. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében már leírták, hogy mi a szitu, én csak azért írok, mert én is ilyen vagyok. És folyamatosan...ha szeretek valakit, akkor halálosan, mindent megteszek érte (sajnos ez nem nagy érték manapság, mert csak kihasználják a lányok, tisztelet a kivételnek), utána meg mikor vége van, akkor vége a világnak egy darabig. Volt egy lány aki után a világ másik felére mentem el (tényleg), végül lett belőle valami, de reménytelen volt és ezt csak utólag láttam be, nagyon fájt hogy dobott, de túléltem, tapasztaltabb lettem, egyre kevésbé fáj, de a szerelem ugyanolyan erős tud lenni. Kitartás, rád is vár a boldogság, csak keresd.
2010. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!