Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlt a szerelem, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt a szerelem, lehet még küzdeni érte? Visszajöhet még az érzés?

Figyelt kérdés
16/F vagyok, 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel (17/L). Az utóbbi másfél hétben nagyon sokat veszekedtünk, szinte minden nap! Persze közben kimaradt a gyengédség! Pár napja úgy érzem, mintha lezárult volna bennem valamilyen kapu. :( Én tovább akarom szeretni ŐT!!!!! Segítsetek kérlek, nem akarom, h vége legyen! :(
2009. ápr. 25. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem értelek.. elmúlt az iránta érzett szerelmed ?

és még igy is folytatni akarod vele ?

Szerintem csak sok volt neked ez hogy minden nap veszekedtetek mostanába... és ezért érzed ugy hogy már nem is szereted... próbáljátok megbeszélni a dolgokat mindenképpen :)

16/L

2009. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De elég volt a veszekedésből. Csináljatok programokat!
2009. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hét az semmi, simán visszajöhetnek az érzések. Én már idősebb vagyok, így mondhatom: volt olyan időszak a párommal, ami nagyon rosszul telt, gyakori veszekedések, viták stb. Másfél évig (!) tartott ez, de egymás mellett maradtunk. És megérte, mert egy szép időszak következett. Nem mondom, hogy ez az átlagos és normális, de van erre is példa. Ne add fel, engeszteljétek ki egymást!
2009. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Sokat segítettetek! :)
2009. ápr. 25. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis mosolyszünet még nem ok a pánikra!

Az hogy az érzéseid most kavarognak benned, ijesztő lehet, viszont jó alkalom is arra hogy újraértékeld a kapcsolatotokat! Egy korszak lezárult, lehet kezdeni az újat! Nem másik párral, a régivel, csak kell valami frissítés!

Tessék leüllni beszélgetni, találjátok meg közösen a megoldást!

A szerelem elmúlása... hát arra is vannak konkrét jelek:

-ha már nem érdekel, a másik hogy érzi magát

-távol vagy tőle, de alig gondolsz rá és akkor sem mozdul meg benned semmi

-ha mellete vagy és nem érzed, hogy bármi mmondanivalótok volna egymásnak

....ésatöbbi-ésatöbbi

2009. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2009. ápr. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!