Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm, és én meg még egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm, és én meg még egy pasi?

Figyelt kérdés

Előtörténet.: 2 hónapja járok a barátnőmmel, közvetlen stílusa miatt, sok pasi állandó jelleggel mászik rá, de belül miután megismertem, rájöttem hogy nagyon érzelmes és ragaszkodó ember... Nagyon megszerettem :).. A lényeg az hogy egy csávó nagyon rányomult, Emailek, myvip üzik stb. Barátnőm többször is említette, és már kezd elege lenni belőle.. hozzáteszem ez a csávó roma, már 20 is elmult de még középsuliba ül, tipikus gyúrós tetolvált. Sajnos pont barátnőmmel 1 suliba jár.


De ma kicsipata a biztosítékot, felmentem hozzájuk és együtt mentünk vásárolni. Menet küzben derült ki hogy, ezzel a pasival találkozni fogunk... meglepődtem.. na és a lényeg az volt míg vártuk elmondta hogy szeretné elrendezni a dologot vele és a zaklatásokat megbeszélni hogy nem kéne... Én áldásomat adtam rá, és azt mondtam ok legalább őszinte.. Még annyit kért hogy álljak meg egy kevésbé látható helyen, mert nem szeretné ha ott lennék vele... mondtam ok. Nah mikor ez megvolt hozzáteszem jó kedéllyel tűrtem a dologot. Vártam 10 percet majd feltünik barátnőm és a tag.. Barátnőm pár lépéssel hátrébb gyalogolt mögötte és vadul integet... én csak vártam és álltam... majd mikor mellém ért a barátnőm annyit mondott most nem ismerjük egymást... elment mellettem és pár méterrel odébb állt. Majd 3 percel később oda mentem hozzá és megkérdeztem mi volt...A csóka oda volt érte de most már nincs... ezt mondta neki.. elhiszitek?


Majd jó fél óra mulva végig futattam az agyamon az egészet. És elkapott egy olyan érzés ami még soha nem magalázva, kiforgatva, tönkretéve éreztem magam, nem vagyok érzelmes ember, de ez sziven döfött, akit szeretek ezt csinája. Ezt nem arra értem hogy most, megcsal mert tudom hogy nem...


Most nyeljem le ez az egészet vagy szakítsak, ordítsam le a fejét, vagy micsoda??... mert most lógatom az orrom, de szeretném kinyilvánítani hogy nagyon szarul esett.. és többet ilyet soha.. már a szakítás is a fejemben jár...


2010. jún. 23. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
a dolog végére járnék.addig baszogasd a csajt amíg el nem mondja az igazat,nyomozz kicsit a csávó után,aztán dönts
2010. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most neked mi fáj?
2010. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a lányt, mert tutira félrekamuzik valamit. Ha az történt volna amit leírtál, hogy történt, akkor nem sunyizna. Én a helyedben dobnám a csajt.
2010. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó, egy olyan ember akit szeretek, és próbálok megadni mindent, ilyen helyzetbe hoz. Gondold végig a helyzetemet, képesvagy felfogni? Ez MEGALÁZÓ! és mástol is alig viselem el, de a barátnőmtől??
2010. jún. 23. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de én ezt nem értem:S
2010. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én se:S
2010. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
énse értem XD
2010. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hidd,el tapasztalat,NE bízz a barátnődben.Életveszélyes alelki világodra nézve.Nagyon kérlek,beszéld meg vele,de ne légy udvarias..Hass rá,légy kemény,határozott,hogy FELFOGJA.

Én jópárszor megtettem,tudtára adtam bnőmnek,hogy mennyire zavarnak egyes pasik,mégis csinálta a fesztivált,és a nyáron ráfáztam.

KÉRLEK,állj talpra és VÉDD magad.Látsd a szemében,hogy megértette,amit mondasz neki!

f/16

2010. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivaaan?

Egy budos szot sem ertek. Most mi nem tetszett neked? Mi bant? Az, hogy integetett, vagy az hogy par meterrel odebb allt meg ?


Jezusom.

2010. jún. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!