Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 22 éves pasi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 22 éves pasi vagyok és nem volt még barátnőm, mit tegyek? Ötleteket kérnék illetve kort is. Tudom h ez kicsit gáz.

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nem vagyok magabiztos és nincs önbizalmam sem. Nem tartom magam a koromhoz képest érettnek és férfiasnak.

Amúgy félénkebb és visszahuzódó vagyok és még az első csókon sem vagyok túl..Nehezen nyílok meg, de akit közel engedek magamhoz azt nagyon tudom szeretni.


2010. aug. 6. 12:01
1 2
 1/13 nielindi ***** válasza:
na, akkor meg is válaszoltad mi a gáz, és h min kellene változtatni...
2010. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

És ha pasiznál?

F/25

2010. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Legyél kicsit bátrabb, kezdeményezz. Jobbat nem tudok tanácsolni. Haverokkal járj el bulizni, ha szeretsz, esetleg igyál egy kicsit, felszabadultabb leszel

22/L

2010. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egyik haverom is hasonló helyzetbe van,igaz ő még csak 19 éves,de valósággal fél a nőktől...pedig én mindig próbálom vhogy,hoyg leitatom,hátha akkor megnyílik,és nem fut el a csjoktól,de inni se akar nagyon....nemtudom mi lesz vele így,de gondolom te is bánod már,hogy nem léptél akármit is jópár évvel ezelőtt....

neked azt tudom ajánlani,hogy gondolj bele,nem történhet semmi baj,ha megpróbálsz közeledni egy csajhoz....mindnekive van,hogy legalább 1szer pofára esik

másik meg az,hogyha ugyanez a felfogásod lesz a jövőbe is,akkor teis még 30 évesen szűz maradsz,akkor meg ha elveszted végre,akkor bánni fogod,miért nem tetted meg már több,mint 10 éve

2010. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az nem gond h nehezen nyílsz meg vkinek, jó az ha nem vagy egy Casanova olyan szempontból h nem jársz lyukról lyukra, mint egy kisegér, a mai lányok többségében amúgy sem szabad megbízni(tisztelet a kivételnek). Viszont az már gond h nem érzed magad érettnek. Legyen önbizalmad, legyen kisugárzásod ami megfoghat egy lányt! Öltözz lazán, ne azon járjon az eszed h ki mit szól ha kimész az utcára. Úgy öltözz h tesztszél magadnak. Ha ez megvan, akkor jöhetnek a csajok! :)

20/L

2010. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, Menjél el ismerkedni, Menjél el a haverjaiddal, ÉS az önbizalmadat növelni kell, Menj fodrászhoz, törődj magaddal.. Amúgy én is ilyen voltam kezdek javulni.. :) Ha van kedved beszélgetni írj egy privit. 17L
2010. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem abszólut nem gáz én is ilyen cipöben járok női kiadásban és 19 évesen.

Egy picit légy magabiztosabb,ha a külsöddel nem vagy emgelégedve, akkor szerintem sportolj valami, mi lányok szeretjük a sportos fiúkat.Légy őszinte,amúgy mindneki szokott izgulni, ne feszengj,ha megtalálod az igazit minden sínen lesz. Én itt szoktam olvasgatni a kérdéseket és válaszokat,h okosodjak és minden egész jól menjen ......

:D

Üdv:Egy 19 éves lány

2010. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban, hogy a nők - bár persze csodálatos lények, csakúgy mint a férfiak ;) - nem istenek, vagy természetfelettiek. Ugyanolyan emberek, mint te, gyakran hasonló félelmekkel, gátlásokkal. Vagyis nem dől össze a világ, ha egy kicsit lazábban közelítesz a másik nem felé, vagy ha egy-két dolog nem úgy alakul, ahogy szeretnéd. A balszerencse is az élet része, emiatt nem kell görcsölni, csak vedd elő a humorérzéked! Aztán egyszer majd bejön valami, ami nem lett volna, ha csak ülsz a sarokban és bátortalankodol. ;)

Sok szerencsét!

N/31

2010. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj egy privit. 17L
2010. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

27 éves srác vagyok, nekem sem volt még soha senkim, nem azért mert nem lehetett volna, csak mindig olyanba szerettem bele akibe nem kellett volna. Csajozni nem szoktam, szórakozóhelyekre is ritkán járok.

Én is ritkán ismerkedek, de ha valaki tetszik nincs mit tenni le kell szólítanod, be leszel gazolva, de akkor is. Még akkor is ha nincs semmi esélyed. Ha félsz nincs annál jobb önbizalom növelő minthogy szembenézel a félelmeiddel. Valószínűleg bénázni fogsz, de hidd el utána úgy érzed majd, hogy nem bántad meg, csak azt bántad volna meg, ha nem teszel semmit.

Aztán vagy összejön vagy nem, a kudarc lehetősége épp úgy benne van a pakliban mint az, hogy megismerkedsz egy kedves lánnyal. De ne csüggedj! Ha próbálkozol akkor jó úton haladsz, minden kezdet nehéz, de belejössz ;)

2010. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!