Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 22 éves pasi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 22 éves pasi vagyok és nem volt még barátnőm, mit tegyek? Ötleteket kérnék illetve kort is. Tudom h ez kicsit gáz.

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nem vagyok magabiztos és nincs önbizalmam sem. Nem tartom magam a koromhoz képest érettnek és férfiasnak.

Amúgy félénkebb és visszahuzódó vagyok és még az első csókon sem vagyok túl..Nehezen nyílok meg, de akit közel engedek magamhoz azt nagyon tudom szeretni.


2010. aug. 6. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pontosan leírtad azokat a dolgokat,amiktől a lányok általában óckodnak.Ill szerintem..én nem bírnék egy olyan sráccal együtt lenni aki utálja a belsőjét v a külsejét v mindkettőt,aki csak remegve bír hozzámnyúlni,és nem spontán.Minek járnék egy olyannal,aki sosem biztos magában?Az egész kapcsolat alatt azt kellene hallgatnom,hogy ő siránkozik mint egy nő.

Tanulj ebből,kezdj el sportolni és normális légkörbe járni,próbáld ki mindazt amiből lemaradtál,ha kipróbálod és mégsem tetszik semmi ,akkor meg úgy is jó,és majd csak lesz valahogy.

A nagyon tudsz szeretni pedig édeskevés,mert cselekedni kell,cselekedni!!!!Mit veszíthetsz?Semmit.

2010. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ezek a válaszok rajtam is segítettek:D.fullra egyetértek velük
2010. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
akkor legyé meleg ebbe a mai szarvilágba már nem olyan sokan utálják öket (mongyuk én utálom őket)
2010. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!