Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szeretem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem még a barátomat és még ö is szeret engem, de most egy kis szabadságot kért és hogy találkozhatunk de most végülis nem járunk!?

Figyelt kérdés
Elöször egy hete én szakitottam vele, de már másnap megbántam és elmentem hozzá, hogy oldjuk meg a problémáinkat de azt mondta,még át kell gondolnia.ma jött és azt mondta hogy neki egy kis szabadság kell mert most jobb igy neki hogy egyedül van egy kicsit.várjak arra hogy mikor mondja hogy nah akkor folytassuk vagy inkább probáljam meg elefejteni.
2008. nov. 4. 18:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen beszéltünk...mostanában egyre többet, de személyesen nem taliztunk sajnos:(. az igazság az h ö ugye idöt kért de azt mondta h van még esély a kapcsolatunkra...(amugy pénteken meg találkozunk)de nem tudom meddig várjak?? egy idö utána megunom és akkor már csak dacból is, de nemet fogok neki mondani.
2008. nov. 12. 23:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Igen igen fontos azért a büszkeség is én 2 hetet vártam és mondtam ki hogy nem kell engem se hülyének nézni hogy hónapokat várok míg ő eldönti mit akar... Tehát te is ebben helyzetben próbálj meg ésszel gondolkodni. Viszont ha visszamegy hozzád sztem egy gondolkodást megér és ha mérlegelted a dolgokat utánna ugorj a karjaiba..:) Én nagyon örülnék neki ha visszajönne de sajnos erre semmi esély :(
2008. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!