Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkapsz mindent, csak a szabadságot nem?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan tartanak "főnyereménynek", mert (engedjétek meg, hogy szerénytelen legyek) szép vagyok, csinos, okos, de kellően hülye mikor kell, állandóan kedveskedem a páromnak, stb, szóval kívülről nézve "álomnő" vagyok. Viszont, tudom milyenek a férfiak, és hiába bízok benne, mindig tudnom kell hol van, és mit csinál. Eddig 2 barátom volt, egyiket sem zavarta különösen, de tudom, hogy fordított szituban én a falra másznék. Okosan csinálom, sosem érezték úgy, hogy ellenőrizve vannak, nem tiltottam soha semmit... és mégis.

Fiúk, ti hogyan vélekedtek erről? Az ilyen burkolt bizalmatlanság, manipuláció, ha egyszer kibukik, szakítóok lehet nektek?

Tudom, hogy nem járhatok így, nem tudom elmagyarázni miért, de cask kíváncsi vagyok úgy általánosságban, hogy egy jó kapcsolatért hajlandóak vagytok-e feláldozni a szabadságot?


2010. jún. 18. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Kívülről nézve rendben vagy, ahogy te is írtad. De legtöbbször a belső bizonytalanság, az önbizalomhiány az, ami kiváltja a féltékenységet.

És az önbizalomhiány természetesen lehet "szakítóok".

2010. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem érezném magam egyenrangúnak egy ilyen kapcsolatban.
2010. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mutatnál képet? :) ne ijedj meg, lány vok.. nem vmi perverz disznó :)
2010. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hogy aztán feketelistára kerüljek, hogy "na... TŐLE óvakodjatok!" ? :D

Csak viccelek :)

De nemküldök képet, bocsi :)

2010. jún. 18. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
akkor bocs, nem tom elhinni.. :) lehet, h kicsit beképzelt voltál eddig, de már tökéletes vagy? :) a pasik meg nem tudnak hűségesek lenni, ennyi.. kár is értük akár egyetlen 1 könnyet is ejteni.. 1 se érdemli meg. ki kell őket használni, szex, pénz, aztan otthagyni.. ezt érdemlik.. nekik úgyis csak a szexre kellünk, és ha 1 csaj szeret szexelni, akkor kihasználhatja a pasikat, és a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad.. :))
2010. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ezt látom... hogy nem lehet megbízni egyben sem. Pedig, személyesen rossz tapasztalataim még nem is voltak... de a környezetemben láttam épp eleget :S


Szóval nem önbizalomhiányom van, csak tudom milyenek a férfiak...

Egyébiránt beképzelt sem vagyok, ez egy anonim oldal, és a kérdéshez hozzátartozik, hogy a környezetem ezt gondolja rólam :) A képpel meg elveszne az anonimitás.

2010. jún. 18. 15:52
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi ez az általánosítás, hogy nem lehet bennünk megbízni? Nem az alfahím partiarcokra kéne rámozdulni, hanem a normálisabbakra, akiket általában kinevettek meg lenéztek.
2010. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem "partiarc alfahím" pasim, van, sose volt :)

De férfiból van. Tényleg bocs az általánosításért, de ez van.

2010. júl. 16. 16:45
 9/15 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van! érdekes, mindenki hangoztatja itt a nagy bizalmatlanság blabla dolgokat, mégis, engem egy barátom sem csalt, meg és biztos is voltam benne 100%osan, hogy nem tennék meg. pedig nem zártam el őket, nem tiltottam, nem manipuláltam őket. oda mentek, ahova akartak, ha lánnyal találkoztak nem bántam, és aki eddig azt mondta, hogy csak én kellek neki, az komolyan is gondolta.
2010. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most nem akarok általánosítani, de mégis azt fogom tenni. Biztosan vannak rendes férfiak, de az is biztos, hogy nagyon kevés van belőlük és, hogy én még nem találkoztam ilyennel. Én sem az alfahímekre, nagyképű macsókra bukok. Eddig csak átlagos kinézetű vagy átlagalatti pasim volt akik állítólag rendesek, de nem látok különbséget a "rendes" és a szemét férfiak között. Mind ugyanolyanok.Nem nagyképűsködésből, de elég szép vagyok és eddig senki nem értékelt. Az átlagalatti pasijaim, kritizáltak engem, valamint ugyanolyan szexéhesek mint a sok Casanova. Szóval mind egyformák, talán 1-2 kivételével.
2010. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!