Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szeretem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem még a barátomat és még ö is szeret engem, de most egy kis szabadságot kért és hogy találkozhatunk de most végülis nem járunk!?

Figyelt kérdés
Elöször egy hete én szakitottam vele, de már másnap megbántam és elmentem hozzá, hogy oldjuk meg a problémáinkat de azt mondta,még át kell gondolnia.ma jött és azt mondta hogy neki egy kis szabadság kell mert most jobb igy neki hogy egyedül van egy kicsit.várjak arra hogy mikor mondja hogy nah akkor folytassuk vagy inkább probáljam meg elefejteni.
2008. nov. 4. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így, hogy semmilyen előzményt nem ismerek, nehéz tanácsot adni. Pl.: miért szakítottatok?, milyen volt a kapcsolat?
2008. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk/voltunk együtt és kicsit sok lett az utóbi idöben a veszekedésből de rájöttem inkább meg kéne beszélünk a dolgokat nem csak igy eldobni az egészet(kicsit hirtelen haragú vagyok).
2008. nov. 4. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
szerontem egyenlőre mindenképp várj rá. adj neki egy kis időt,hogy gondolja át a dolgokat nyugodtan. ha tényleg szeret akkor ghiányozni fogsz neki ahogy neked is hiányzott ő, és vissza fog jönni. akkor indenképpen bezsélgessetek sokat,hogy mi is volt a gond,min szeretnétek esetleg változtatni. ha viszont azt mondja h ő többet nem kér ebből a kapcsolatból, akkor jobb is hogy vége lett,hisz az ő szerelme nem elég erős.
2008. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. kérek mindenkit irjon ha van valami véleménye!! pls
2008. nov. 4. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok és természetesen tanácstalan... Az én barátomnak is szünetre volt szüksége. szeret én is szeretem de most nyugalom kell neki. Én nem értem de lassan beletörödök. talán én azt tudom mondani hogy egy x időt hagyjál neki mondjuk majd keresd fel... csak azért hogy emlékeztesd hogy szereted és türelmes vagy De a türelmed is véges. meg ilyenkor sztem érdemes megkérdezgetni hogy még menniy ideig szeretné ezt. de alegfontosabb hogy hagy neki időt hogy rádöbbenjen mit veszíthet!!!

2008. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kérdeztem töle hogy mennyi idöre van szüksége és azt mondta hogy még nem tudja...nagyon nehéz kibirni nélküle.:(
2008. nov. 5. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!!!

mennyi ideje tart most a szünetetek? De mint látom azért beszéltek... tehát apró remény van. Hát azért megmondhatod sztem neki valahogy ovatosan hogy mégis te gyere ki belőle jól hogy azért a te türelmed is véges és mi az a meddig amig várj rá? megkérdezheted majd hogy lesz-e folytatása vagy ő most hogy képzelte a dolgokat. Viszont ha nem tudja tud semmit próbálj meg új életet kezdeni ne rá gondolni picit a barátnőiddel lenni barátkozni ÉS nem rá gondolni!

2008. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Sajnos én is ebben a cípőbe járok. 2hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és nagyon szeretem.1,5hete elment rokonaihoz 6napra és mióta hazajött teljesen megváltozott. 1hete csak veszekszünk. Most időt kért, de mióta időt kért nincs köztünk semmi gond. Azt beszéltük meg, hogy várunk pár napot és ha nincs vita akkor folytatjuk de félek, hogy ő már nem akarja mert mikor találkozunk akkor olyan mintha nem is lenne köztünk semmi. Ha meg akarom fogni a kezét akkor elhúzza ha mondom neki, hogy szeretem ő nem válaszól és elmegyünk egymás mellett mint két idegen.

Szerintetek van még remény?

2008. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
annak, aki irta h legyek a bnőimmel mert ne gondoljak rá: ugy értetted a válaszodat h felejtsem el teljesen vy h egy ideig ne gondoljak rá és majd meglátjuk mi lesz??...
2008. nov. 7. 16:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Én írtam a barátnőset... igen igen arra gondoltam hogy most legyél velük egy picit ha szeret úgyis visszajön hozzád. És talán ők azok akik egy picit feledni tudják a bánatodat. azóta esetleg beszéltél vele? Sajnos nekünk ez a szünet dolog nem vált és szakítottunk:( Viszont ha semmi esélyét nem látod hogy ő folytatni szeretné el kell hogy enged. Tudom hogy nagyon nehéz de én remélem hogy sikerül és újra együtt lesztek.
2008. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!