Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkapsz mindent, csak a szabadságot nem?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan tartanak "főnyereménynek", mert (engedjétek meg, hogy szerénytelen legyek) szép vagyok, csinos, okos, de kellően hülye mikor kell, állandóan kedveskedem a páromnak, stb, szóval kívülről nézve "álomnő" vagyok. Viszont, tudom milyenek a férfiak, és hiába bízok benne, mindig tudnom kell hol van, és mit csinál. Eddig 2 barátom volt, egyiket sem zavarta különösen, de tudom, hogy fordított szituban én a falra másznék. Okosan csinálom, sosem érezték úgy, hogy ellenőrizve vannak, nem tiltottam soha semmit... és mégis.

Fiúk, ti hogyan vélekedtek erről? Az ilyen burkolt bizalmatlanság, manipuláció, ha egyszer kibukik, szakítóok lehet nektek?

Tudom, hogy nem járhatok így, nem tudom elmagyarázni miért, de cask kíváncsi vagyok úgy általánosságban, hogy egy jó kapcsolatért hajlandóak vagytok-e feláldozni a szabadságot?


2010. jún. 18. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Elhiszem, hogy vannak ilyenek, mint ahogy van sok szívtelen pénzéhes ringyó is. Ennyi erővel mi is általánosíthatnánk, hogy "mindennőkrva". Egyébként meg érdekes, mivel én "rendes" vagyok, és csak a szerelmen alapuló kapcsolatban hiszek, mégsem igazán értékelnek a nők. Ahogy Te is, valószínüleg én is rossz környéken lakom...


Bocs kérdező, hogy errefelé rángattuk a témát...

19/F

2010. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul esne. Számomra ez azt jelentené, hogy egyáltalán nem bízik bennem. Igen, lehetne szakító ok.

21f

2010. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, lehetséges:) Nem tehetek róla, hogy így gondolom, mivel még az ellenkezőjét nem tapasztaltam, szóval az álláspontom nem változott.
2010. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a szabadság kell egy kapcsolatban. itt nem arra gondolok hogy barátnő mellett fűt-fát megdugok hanem hogy hagyjon élni. elmenni a barátokkal sörözni, edzőterembe ne jöjjön utánam azzal az indokkal hogy a csajok seggét bámulom meg ne kérdezze meg mindig hogy kivel hova miért megyek.

te ha pont ezt teszed, akkor szerintem vagy szerencséd volt és papucs barátaid voltak, de a férfiak utálják ha a csajuk ilyen. én legalábbis rühellem. ha szeretek egy csajt úgy sem csalom meg nem? ha meg nem jelent semmit hiába kérdezed meg mindig hogy hova meg kikkel megy, ős sem hülye... hazudik és elmegy egy másik csajhoz. ez így megy.

egy kapcsolat amugy is a kölcsönös bizalmon is alapul

2010. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
szerintem csak olyan dolgokat csinálj másokkal amiket te magad is elviselnél ha azt veled csinálná valaki más...mert hiába az előítéletek hogy a nők ilyenek a férfiak olyanok még mindig egyenlőség van.és lássuk be nem érne semmit az egyik nem a másik nélkül...én így gondolom
2010. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!