Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy még nem feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés
15éves csaj vok és páran szivatnak,hogy:"ni ez még szűz"de semmi kedvem lefeküdni senkivel...van 1olyan érzésem hogy erre büszkének kell lenni,és nem szégyenkezni miatta..ha nem igy lenne akkor a pasik mért lennének úgy beindulva a szűz csajokra?:Dde szerelmes se voltam eddig...a leghosszabb kapcsolatom 5hétig tartott,mert aztán már meguntam...:P
2010. jún. 23. 13:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak a kérdést olvastam,azt hittem, 20 fölött vagy és azért kérdezed... De akkor is azt mondanám, hogy nem gáz. Büszkélkedni se kell vele, mert ez nemérdem, ez lenne a normális - magánügyed és kész.
2010. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
büszkének sem kell lenni, és szégyenkezni sem.
2010. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Van egy volt osztálytársnőm, és 15 évesen teherbe esett..most 17 és tegnapelőtt láttam h tolja a kb1 éves gyerekét... én 16 vagyok..pár nap és 17..és szűz, és aki szerint ciki az jó hülye..az a ciki ha gyereked lessz, mert mindig megeshet valami baleset :S 15 évesen inkább legyenek jó barátaid :D Ráérsz még ;) 16/F
2010. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
0%
szerintem elözö válasz hülyeség,azért mert sexel nem leszel egyből terhes,csak ha nem védekezel meg a pasi beléd élvez,én a 15 éves barátnőmel 1 éve sexelünk és nincs gyerek...17 éves f
2010. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. ^^ Örülj neki. :))
2010. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az a gáz, ha valaki már nem szűz 12-15 évesen.
2010. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

ez a szűz téma..

először is egyátalán nem gáz és teljes mértékben igazad van ;)

én visszakérdeznék a helyedben, h az jobb lenne, h csak úgy spontán érzelem nélkül dugnék bárkivel, csak h elveszítsem?

mert az bizony nem szeretkezés lenne

én 15 éves voltam, és ha csak a számot nézem, akk magamnak is azt mondom, h ez korai volt.

de ha azt nézem, h kivel, h hogyan.. akk örülök h nem vártam. mostmár egy éve együtt vagyok az illetővel és jobbat nem is kívánhatnék:)

ha majd te is találsz egy ilyen fiút, akkor veszítsd el, tök mindegy hány éves leszel;)

szóval sztem nem a kor alapján kéne mindenkinket beskatulyázni, h ha ez ennyimegannyi volt akk k.rva..

2010. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
nem gáz, és még 5 év múlva sem lesz az.
2010. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ez így van,nem szégyen,s jól teszed ha vársz vele még jó pár évig.Később fogod csak megérteni hogy jobb később mint előbb.
2010. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Minél később veszted el, ez annál többet fog érni. Annál több fiúnak fog tetszeni ez a "tulajdonságod". A pasik szeretik a szűz lányokat.

A barátnők és a lányok véleményét meg sz@rd le.

2010. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!