Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy még nem feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés
15éves csaj vok és páran szivatnak,hogy:"ni ez még szűz"de semmi kedvem lefeküdni senkivel...van 1olyan érzésem hogy erre büszkének kell lenni,és nem szégyenkezni miatta..ha nem igy lenne akkor a pasik mért lennének úgy beindulva a szűz csajokra?:Dde szerelmes se voltam eddig...a leghosszabb kapcsolatom 5hétig tartott,mert aztán már meguntam...:P
2010. jún. 23. 13:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
ajj,dehogy gáz! 16/L
2010. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Sztm is legyél rá büszke, a pasik szeretik a szűz lányokat!:)
2010. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

szánalmas az, hogy 18 éves kor alatt ciki, ha nem feküdtél le senkivel sem..hidd el ezek a szánalmas kis csajok majd ki lesznek égve egy idő után.

igen, legyél büszke magadra, hogy te nem tartozol közéjük..

remélem a lányom ilyen gondolkodásu lesz,mint te vagy!!

26 l

2010. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még az lenne a normális, hogy még szűz az ember. Akik "csúfolnak", azok is 15 évesek?
2010. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

dehogy ciki!meg különbenis ne kösd a csajok orrára a magándolgaidat

17 F

2010. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is büszke lehetsz rá. Én 2 hónap múlva leszek 18, és még szűz vagyok, és nem azért mert nem lett volna már 1000 alkalom, csak én nem akartam. Idáig még nem is volt senki olyan akivel komoly kapcsolatot akartam, mostmár végre van, úgyhogy lehet ha lesz belőle valami. De úgy érzem, hogy mostmár eleget tartottam, és büszke lehetek rá :) Aztán mindenki azt gondol amit akar. Te ne nagyon törődj más h*lye véleményével :)
2010. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. ne foglalkozz azokkal, akik húznak. jól látod, később büszke is lehetsz majd rá. a tiniként "menőnek" tűnik, de később, a 20-as éveidben már épp az fog imponálni a barátodnak, hogy nem feküdtél le senkivel csak azért, mert páran cikiztek miatta.
2010. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. nem arra gondoltam, hogy a 20-as éveidig ne szexelj! kissé félreérthető lett
2010. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, nem gáz. Ne is foglalkozz a kötekedőkkel.
2010. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson emiatt szégyenkezned! Ez lenne a helyes! 15 évesen még jószerivel gyereknek kéne lenni, nem pedig olyan dolgokkal foglalkozni mint a szex! Ha tehetném ivaréréskor elvenném, 18 évesen visszaadnám a fiataloknak a nemzőszervüket. Sokkal kevesebb barom lenne a világon! ÜDV23F
2010. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!