Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy még nem feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés
15éves csaj vok és páran szivatnak,hogy:"ni ez még szűz"de semmi kedvem lefeküdni senkivel...van 1olyan érzésem hogy erre büszkének kell lenni,és nem szégyenkezni miatta..ha nem igy lenne akkor a pasik mért lennének úgy beindulva a szűz csajokra?:Dde szerelmes se voltam eddig...a leghosszabb kapcsolatom 5hétig tartott,mert aztán már meguntam...:P
2010. jún. 23. 13:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
32%
Én 13 évesen feküdtem le először a csajommal, így adta a sors. De szerintem egyáltalán nem ciki. Várj még legalább 17-18 éves korodig.
2010. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát 15 évesen nekem sem a szexen járt az eszem! Legyél is büszke, és rá érsz még vele! Teljesen normális ez így.
2010. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
dehogy gáz. én 18/F vagyok és még nem jött össze, de most alakul vmi :) És tényleg a szűz lányok azok izgatóak :D
2010. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom h nevelik a mai tizenéveseket....én 21vagyok,még szűz,és szerintem nem ciki...inkább szégyen hogy már 13évesen nem az valaki!gondolj bele,h lefexel vkivel és mondjuk terhes lennél,ak az nem lenne ciki?
2010. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
hát elég baj hogy ezzel piszkálnak ne foglalkozz velük én 19éves srác vagyok és szüz de ez engem nme zavar :D szoval ráérsz szerintem tudni fogod mikor avn itt az ideje
2010. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...amúgy azok nem 15 évesek..és onnan tudják h kiállok az mellett ami vagyok...ha megkérdik azt válaszolom igen szűz vagyok...ezért szivatnak,és pár barátnőm még alig 13 éves v olyan is van ki még annyi se volt és gondoltam meghallgatom mások véleményéet..köszönöm szépen:)és még valami...miért izgatóak a szűz lányok?:P
2010. jún. 23. 17:00
 17/32 anonim ***** válasza:
78%
Felemelő érzés tudni, hogy én vagyok neki az első. Felemelő tudni, hogy még nem járt ott előttem senki. Felemelő érzés, hogy én lehetek ott vele élete egyik legfontosabb pillanataiban.
2010. jún. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

én is 15 vagyok, lány, engem is piszkálnak, de olyankor mondom hogy még nem találtam meg a megfelelőt. nem az ő dolguk és nem is engedem hogy helyettem döntsenek akármiben is. imádom a barátnőimet, de nem szeretem ha emiatt szórakoznak velem. szeretném ha az első egy olyan fiúval lenen akibe szerelmes vagyok, akinek ha a szemébe nézek megáll a szívem egy pillanatra, és remélem hogy majd megtiszteltetésnek veszi hogy azt akarom vele, legyen nekem az első. szerintem ez egy nagyon felemelő érzés lehet, nem is azért mert hogy szűz és stb. hanem mert még egy fiú iránt sem éreztem olyat, és ő az akit annyira szeretek, akarom, kívánom.

és nem is ítélem el a barátnőimet, hogy ők már nem szüzek, ők megtalálták a párjukat és nagyon hosszú deje együtt vannak és boldogok.

2010. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
az lenne gáz ha csak azért feküdnél le valakszem hogyivel mert a haverok szerint gáz hogy szűz vagy. legyél rá büszke hogy nemadtad magad oda akárkinek mint a fiatalok nagyrésze. ahogy sikerül. azzal akivel. én else tudnám képzelni hogy olyannal dugjak akit nemszeretek. 26/f
2010. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
" ni " Te hova jársz iskolába?
2010. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!