Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Capslock kérdése:

Mit tegyek most? Nem akarok nélküle élni.

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a párommal. 2 hónapja együtt is élünk. Nem vettem észre hogy bármi gond lenne a kapcsolatunkkal. Feladtam érte a munkámat,hogy hozzá költözhessek az ország másik felébe. A csdaládomat alig látom. Erre bevallotta,hogy az utóbbi pár napban/héten csak barátkénet tud rám nézni. 3 napja nem ettem,csak cigi,kávé,sírás. Nagyon szeretem őt és nem tudom elhinni,hogy ő már nem szeret. Most nem tudok hova menni (szüleimhez nem akarok,mert a közelében szeretnék maradni),nincs munkám sem még itt. Azt mondta nem szakítja meg a kapcslatot,csak szünetet akar. MOst mit tegyek? meg akarok halni. nélküle már semmit nem ér az életem. mindennél jobban szeretem őt.
2010. jún. 22. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ide vezet, ha valakik túl hamar összeboltolnak.

Butaságot csináltál, így jártál. Két megoldásod marad, leugrasz a 10-ről, vagy összeszeded magad, mint a kismillió többi ember, akik ugyanígy jártak és aztán boldog életük lett.

2010. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyit tennék hozzá az előzőhöz, hogy nem tudhattad előre...ez bármikor jöhet, nem biztos h a gyors összecuccolás volt az oka...túl kell élni..valahogy...és lesz majd jobb
2010. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van ezt kicsit elhamarkodtad. Előbb jobban meg kéne ismerni a másikat mielőtt feladsz érte mindent.

Próbáld ezt a problémádat megbeszélni vele és ha nem megy nem lesz jobb akkor jobb ha talán vissza haza mész. És akkor talán rájön a pasid is hogy mit is akar tőled igazán.

2010. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérlek ne bántsatok. Mindketten nagyon szerettünk volna már együtt élni. Tudom,hogy elsiettem. DE annyira akartuk. Valamennyire biztosan szeret. Tegnap végigsírta velem a napot. De akkor miért van ez így?
2010. jún. 22. 11:00
 5/8 tetro ***** válasza:
Mert egy tapintatlan instabil hisztis kisfiú?
2010. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egész világ összedűlt bennem,amit ketten építettünk fel. Este hazajön munkából,megpróbálok vele beszélni. Nem tudom,ha kicsit változnánk mindketten,pl többet fogalkoznánk egymással,akkor rendbe jöhet-e? Bár én eddig is szívem-elekem kitettem a kapcsolatunkért :(
2010. jún. 22. 11:11
 7/8 A kérdező kommentje:
szívem-lelkem. bocsi,nem látom a monitort. nem tudom abbahagyni a sírást.
2010. jún. 22. 11:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam,hogy pár napra hazamegyek a szüleimhez. Akkor ő is végig tudja gondolni a dolgokat. Tegnap azt mondta úgy érzi,h szeret. Utána meg,hogy nem szeret,csak barátként tud rámnézni. Össze van zavarodva nagyon. Lehet,h pár nap segítene rajtunk?
2010. jún. 22. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!