Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom elfelejteni? Lehet még az enyém? Nem tudok nélküle élni és nem is akarok.

Figyelt kérdés
Másfél évig "kínlódtunk". Ő 26 éves én pedig 18 vagyok.(lány) Mindig az volt a kifogás,hogy mennyire fiatal vagyok, éljek, bulizzak... És eldobott magától nagyon csúnya módon:'( (maglázott, kihasznált..)És most van egy 15 éves barátnője:'( akit nagyon szeret mindent megtesz érte,mindent eltűr neki.(csalja is a kiscsaj)Segítsetek kérlek!!!
2008. jún. 9. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogod, az biztos. De ha ekkora tapló, akkor miért akarsz visszamenni hozzá? Hagyd a fenébe. Tudom, most nagyon szar, de majd elmúlik. Nem, akkor is elmúlik, ha nem hiszed most el. Az meg végképp hülyeség, hogy egy ilyen miatt megöld magad. Adj magadnak időt. Azért meg ne keress mást, csak hogy legyen valakid. Te is találsz valaki hozzádvalót. Nem, akkor is fogsz találni.
2008. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez már egy éve tart ez,csak olyan volt,hogy néha amikor itthon volt összefutottunk(mert hollandiában dolgozik),meg volt a dolog és annyi. De akkor is bújt meg minden:( csak utánna nem keresett:( Február óta van a csajjal de én is voltam még febr-ban nála.
2008. jún. 9. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért eléggé szemétláda lehet, hogyha rád aki 18 éves azt mondja fiatal vagy hozzá, akkor mi a francot akar egy nálad jóval fiatalabb kiscsajjal? Hát az ilyet tudnám szépen elverni. Ez eléggé megalázó lehet neked :S Sajnálom! Minél hamarabb keress vki mást, mert ő nem neked való. Nem érdemel meg téged. hagyd a francba.
2008. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Az ilyenfajta pasik sajna soha nem fognak megváltozni! Egy örökös tapló és szemétláda marad! Biztos, hogy nem fogod elfelejteni, de gondolj arra, hogy te jobbat érdemelsz! Ő meg kidtudja még milyen csajokkal van Hollandiában... Keress valaki mást aki megbecsül és szeret biztos, hogy fogsz találni olyat!
2008. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Az ilyen parasztok azt sem érdemelnék, hogy csajuk legyen.


ihv

2008. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem olyan sráccal foglalkozol aki minden nap melletted van és bármikor tudsz vele találkozni?Biztos van olyan a környezetedben akinek tetszel és ő is neked.Szerintem ez a pasi csak arra megy,hogy legyen kivel szexelnie és honnan tudod olyankor mit csinál mikor külföldön van. Főleg hogy írtad meg is alázott,én a helyedben szóba se állnék vele akárhogy is szeretném.Felejtsd el,nem hozzád való,te szerelmet akarsz, ő meg csak jót szórakozni, mikor kivel.Tudom most nehéz,talán azért is mert az új csaját ismered és fiatalabb is tőled,de annál megalázóbb nincs ha egy csaj könyörög vagy látványosan nyomul a pasiért,ő meg élvezi!!Próbáld elfelejteni bármennyire is nehéz és idővel amikor már úgy érzed keress magadnak egy rendes srácot aki megfelel az elvárásaidnak,aki tisztel és aki soha nem alázna meg.A 15 éves barátnőjéről pedig annyit,hogy nem is szereti ő annyira ahogy te azt képzeled, szerintem nem nagyon érdekli mit csinál a kiscsaj,mikor hol kivel van,ezért ezeket a dolgokat elnézi neki a szex miatt hogy bármikor megkaphatja,ugyan úgy kihasználja mint téged,és valószinűleg nem is lesz hosszú távú a kapcsolatuk,mert a pasi rá fog unni és keres magának egy újat.Az ilyet szokták gerinctelen állatnak nevezni,aki csak használja a nőket minden megbecsülés nélkül,örülj hogy megszabadultál tőle bár hogy is történt.Próbálj meg boldog lenni és keress egy rendes szimpatikus fiút magadnak,és meglátod majd idővel már úgy fogod gondolni,hogy a legjobb ami történhetett veled hogy megszabadultál egy ilyen állattól,az ilyet úgy megszívatnám!Légy jó,vigyi magadra,sok boldogságot és fel a fejjel!
2008. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélam hamar túl leszel rajta. Habár most ragaszkodsz hozzá - de kis szerencsével ez nem marad így, és jön mad valaki akit te is tudsz igazán szeretni, és ő is szeret, ne aggódj lesz ilyen, ehhez viszont tovább kell lépned. Akkor majd rájösz, hogy lehet nélküle is élni.


"Az embert a fájdalom formálja olyanra amilyen - a fájdalmaival alkot egész lényt, de balga az aki nem mlékeiben hanem minden napjaiban tartja meg a kínt"


Emlékezni fogsz rá, de előbb vagy utóbb már nem okoz fájdalmat, hanem tapasztalattá, emlékké vállik, és belátod, hogy minden rosszban van valami jó, mert találkozhatsz életed párjával és belátod, hogy így volt, jól volt.


Nagyon sok szerencsét kívánok, és örömöt neked az életben, meg egy kis kitartást .. ;)

2008. jún. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!