Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Nagyon félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nagyon félek, és nagyon szeretem, nem akarok nélküle élni.

Figyelt kérdés

8hónapja vagyunk együtt. Szinte minden hétvégén felmegyünk, ő a haverjával, én a barátnőimmel és késő este találkozunk. Persze ilyenkor iszunk is. Ha iszok, akkor nagyon hülye tudok lenni. Pl. olyanokat mondok, amit nem ugy gondolok, csak kicsuszik a számon, és bunkóság. Ő régebben sokat ivott és mindig veszekedtünk ez miatt, de már szóltam, h fejezze be és nem is iszik sokat mikor tudja, h velem találkozik. Viszont most fordult a kocka, mert most én iszom többet a barátnőimmel. most telt be nála a pohár, és elege lett belőlem, de én nagyon szeretem, nem akarom, h szakítson. bár azt mondta ma, h semmi esély erre a kapcsolatra mert ugy sem változom meg. de meg tudnék változni. mult héten mondta, h tesz egy próbát megnézi milyen leszek pénteken.tegnap ugye feljöttem és találkoztunk és mondtam neki egy elég nagy bunkoságot de nevetve mondtam és megöleltem de őt már nem érdekelte. elment a haverjával... és az is a probléma még, hogy az ismerősöket megölelgetem és féltékeny rájuk.. pedig semmi oka, hiszen egyszer sem csaltam meg és nem is fogom. nem tudom mit tehetnék még, ma is írtam neki rengeteg sms-t, meg hívtam is.. de ő már szinte hallani sem akar rólam. de szeret ezt tudom, hiszen eddig is szeretett csak belefáradt a hülyeségeimbe.. mit csináljak még magammal? annyira utálom, h ilyen vagyok és olyan rossz az is, h a barátnőimmel vagyok és ők isznak és én ne igyak? józan legyek mikor a többiek spiccesek? az nagyon rossz lenne látni, h barátnőim isznak meg nagyon jó kedvük van én meg józan vagyok... mit csináljak??? nekem kell Ő, nagyon szeretem és mindenre képes vagyok érte...... :(


bocsi kicsit hosszú lett.. :s


2008. szept. 13. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: csak 3 kortyot igyál. És ezt tartsd is be - ha cigány gyerekek potyognak az égből, akkor is.

Már akkor, ha vele akarsz maradni.

És, ha azt akarod, hogy ő is veled maradjon, akkor ezt mondd is meg neki.

2008. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.Mi a fenének kell inni?

Ez a belépőjegy a társaságba?Anélkül nem érzed jól magad?

2.Nem lehetsz túl idős v.nem vagy elég érett,ha felelőtlenül beszólogatsz társaságba és másokat ölelgetsz,nőjj már fel!

Szerrintem is belefáradt és nem hiszem,ha most ki is békültök,hogy együtt maradnátok.De ha mégis kibékülne veled,akkor egy időre szakíts a társasággal,legyetek kettesben sokat,bizonyítsd be,hogy tudsz felnőtt módon is viselkedni és legfeljebb kólát igyál.

Vigyázz ha belefárad egy férfi a kapcsolatba gyorsan kiszeret a másikból,úh.ne legyél annyira biztos magadban.

Nem bíztattalak,de ez az élet és a te viselkedésed éretlenségre és felelőtlenségre vall.

Ja és nyugodj meg tudsz nélküle élni,ha majd egyszer jön egy jobb!

2008. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne igyál alkoholt, és élvezd, hogy intelligensebb vagy a többieknél. :) Viccen kívül: tényleg ne fogyassz alkoholt, mert látod, mi történik, ha iszol... és ráadásul hosszú távon nagyon káros. Nekem vannak olyan osztálytársaim, akik lány létükre sokkal több és sokkal erősebb piát isznak, és olyan részegek, hogy a földön fetrengenek. Jó, gondolom Te azért nem vagy ilyen részeg, de hidd el, rossz nézni, ahogy egy csaj piál. Én (igaz, nem lány vagyok), soha életemben egy korty szeszes italt nem ittam, és mégis teljesen jól érzem magam, nincs szükségem alkoholra, így is remekül elvagyok bárhol, bármikor.


Szóval szerintem csak mértékkel igyál, de ha nem tudod abbahagyni három korty után, akkor inkább egyáltalán ne igyál.

2008. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendben... inni nem fogok... de most hogy nyerjem vissza a bizalmát? belefáradt, de attól még szeret! ez biztos. de mit tegyek most, h ne szeressen ki belőlem??? jövő hétvége soká lesz, h bizonyítani tudjak... :(
2008. szept. 13. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd annyiszor

Majd ő megkeres ha szeret. Egyik barátom is ezért szerett ki a barátnőjéből mert mindig fölidegesítette azzal hogy állandóan a nyakán volt...Lehet hogy egy kis szünet kell hogy rájöjjön szeret

2008. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bazmeg!!! mit csinálj??? tanulj meg mértékkel inni!!! ne idd le annyira magad hogy már azt sem tudod mit mondasz! igyál egy picit és érezd jól magad... de szerintem alkohol nélkül is jól tudja érezni magát az ember. a pia sok párkapcsolatot, családot választ el... ha nagyon szereted akkor hagyd abba a hülyeségeket és nölj fel!!!


bocs hogy lebasztalak, de ide jösz siránkozni, amikor jól tudod mit kell tenned!!

2008. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem voltam részeg. éppen annyit ittam, h jó kedvem volt és semmi bajom nem volt.. és józanul is van olyan, h kimondok olyat amit nem akartam, de akkor a barátom is józan és nem veszi ugy fel, csak annyit mond h nem kellett volna én meg mondom h bocsi stb és ennyi. de amugy igazad van... szoval ne kérj bocsánatot h lebasztál...
2008. szept. 13. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
A legjobb,amit tehetsz,hogy nem irogatsz neki rengeteg sms-t,nem hívogatod,hagyod,hogyha tényleg szeret még,hogy hiányozz neki.Így hogy a nyakára jársz az üzikkel,hívásokkal méginkább menekülni fog.A másik,azért mert a többiek isznak,attól még neked nem kell inni.Próbáld meg anélkül jól érezni magad.
2008. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igen, erre én is gondoltam. csak az a baj, h büszke, és ő nem fut lány után.. egyetlen egyszer volt, h jött utánam egy napig folyamatosan, mert tudta h ő a hibás. de itt én vagyok. és nekem kellene mennem... és tudom, h az sem jó, ha nagyon nyomulok, de nem bírom ki.. :( nagyon szeretem. inni pedig nem fogok és megpróbálom pia nélkül jól érezni magam. sokkal fontosabb h együtt maradjak azzal, akit szeretek, mint hogy igyak és legyen egy olyan estém, aminek az eleje jó, utána pocsék.. :S

köszönöm a válaszokat!

2008. szept. 13. 21:16
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem felejtsd el az ivás-nem ivás kérdést. Azért mondom ezt bátran, mert nekem is volt hasonló problémám a barátnőmmel, csak fordított volt a helyzet. Minden baja volt velem, bármit csináltam, pedig én nem ittam.

Ha nem innál találna más kifogást.

Felejtsd el, és magaddal foglalkozz, azzal, hogy te jól érezd magad. Vagy észreveszi hogy fontos vagy neki, vagy nem, de görcsölni ezen nincs értelme.

Azt meg mindenki így gondolja először, hogy nem akar a másik nélkül élni, de ez elmúlik. 100%, eddig mindenkivel így történt a világtörténelemben.

Meg kell húzni a határt, hogy mi az amit megteszel érte, és mi az amit már nem, mert különben egy folyamatos kínlódás lesz a kapcsolatod. Nem arra akarlak buzdítani, hogy hagyd el, de ha egyszer úgy érzed hogy nincs értelme, akkor ne erőltesd. 3 milliárd férfi él még a világon, és biztos lehetsz benne, hogy van jobb is mint a mostani barátod.

Nehéz ügy és erősnek kell lenni, de ott vannak a barátaid, meg a családod, ők segítenek.

2008. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!