Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha a lány hívja fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a lány hívja fel a fiút? Nem bírom nélküle, össze akarok vele jönni! Többi lent.

Figyelt kérdés
Hétvégén bucsú volt nálunk és megismerkedtem egy sráccal. Nagyon cuki. Sokat beszélgettünk meg csókolóztunk is. Elkérte a számomat azt modnta, hogy majd felhív és talizzunk meg minden. De még nem hívott Felhívjam én? Az gáz? Vagy mit csináljak? Kell nekem ez a srác.
2011. aug. 1. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél már szánalmas!Ha loholsz utána,akkor nem fogod érdekelni...szerinted miért nem hívott még eddig?
2011. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Semmi esetre se hivd fel, lehet h tolakodásnak venné. Ha elkérte a számod, és smároltatok akkor tuti bejösz neki és elöbb utobb jelentkezni fog!! Légy türelmes... Ha tényleg olyanjóópasi..
2011. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse.:) Egy próbát megér. Vagy jelöld be egy közösségi oldalon és ott chateljetek és ha úgy érzed benne lenne a dologban kérdezd meg tőle,hogy lenne-e kedve találkozni.:)
2011. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Persze,jelöld be mindenféle közösségi oldalakon,utána küldj neki e-mailt,aztán hívd fel,majd menj a házukhoz,csengess be,és kérd tőle számon,hogy miért nem hívott...
2011. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmi esetre se hivd fel. es amikor ö felhiv akkor ne mutasd, h mennyire orulsz. taktikazz kicsit. add meg neki a vadaszat örömet, had higgye, h ö vadaszott le teged. akkor jobban fog ertekelni is... hidd el, ez igy van.
2011. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem sokat jár netre, szal ezt nem tom megcsinálni. :S Ő mondta, hogy majd mindenképpen találkozzunk meg hogy hívni fog. De semmi. :( Vagy ez csak ilyen pasis lekoptatós duma volt? :_(
2011. aug. 1. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nincs pénz a telóján! :D Ha be vagyok rúgva, néha én is mondok ezt azt! Vagy nem alkoholizál?
2011. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Alkoholizált, de nekem úyg tűnt nem részeg, ő is azt mondta, hogy nem az.
2011. aug. 1. 22:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Hétvégén? Szombaton vagy vasárnap? Ha vasárnap.. mondjuk este elváltatok.. akkor valószínű,h nem másnap reggel rögtön keres! Várj egy picit ;)
2011. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szombaton válltunk el. Akkor szerintetek még várjak hátha hívni fog? :) ANnyira jó lenne *.*
2011. aug. 1. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!