Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elhagyott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elhagyott, hogy szerezzem vissza? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Ő 20 én 18 éves, fél évig laktunk együtt, de elköltözött, néha felhívtam de csak általános dolgokról beszélgettünk, ha szóba hoztam a kapcsolatunkat ideges lett és mondta, hogy befejezte velem, nincs tovább. Én még nagyon szeretem, azért szakított velem, mert sok volt a vita és sajnos próbáltam minél jobban magamhoz láncolni. Mióta elhagyott rájöttem, miben kell megváltoznom és mit kell tolerálnom, boldoggá tudnám tenni, de, mit tegyek, hogy újra megpróbálja velem? Segítsetek, nem bírom egyedül.
2010. jún. 22. 09:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést. Én is próbáltam visszaszerezni, de csak elege lett belőlem.

Lehet, hogy hagynod kellene egykét hónapig. A nők nem képesek verbalizálni az érzelmeiket, még végiggondolni sem, szóval, ha mélyen még érez valamit, akkor várnod kell, és előbb-utóbb úgyis kijön.

2010. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy haggyam egy kicsit, de félek, hogy akkor elfelejt, már nem fog szeretni ha szeret még.
2010. jún. 22. 10:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elnézést kérek, valóban azt kérdezted hogyan szerezd vissza? - de erre tényleg az a megoldás, ha hagyod kicsit, hogy lehiggadjon, rendezze magában a gondoltatit, hátha úgy dönt, hiányzol neki, veled akar lenni.... olyan nincs, hogy én vissza akarom szerezi, és ha akarja ha nem, akkor is úgy lesz! erre nincs sajnos recept, hiába szeretnéd te, ha ő teljesen mást akar! Tényleg annyit tehetsz, hogy hagyod, nem "zaklatod" azzal, hogy béküljetek ki, meghúzódsz a háttérben, de ha szüksége van rád ott vagy mögötte ( és ezt most nem úgy értem, hogy ugrálsz neki), ha érzi, hogy számíthat rád, bízhat benned, esetleg ad egy új esélyt kettőtöknek.
2010. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem merem hagyni, mert folyton arról beszél, majd ha új kapcsolata lesz így meg úgy! És ezt szeretném elkerülni. Ha nála nem áll fenn, akkor kicsit tényleg hagyd! De tartom amit mondta, mond meg neki, hogy bármi lesz köztetek, számíthat rád!
2010. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fog, ebben biztos lehetsz. A nők olyanok, hogy idővel vissza-visszatérnek az érzések, ha nem csaltad meg, nem voltál ultratahó stb. Én is attól féltem, hogy elfelejt. Azt mégse.
2010. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
most beszéltem vele, majd valamikor jön a maradék cuccaiért.. szerintetek milyen legyen vele? üljek le vele beszélgetni, hogy jöjjön vissza?
2010. jún. 22. 11:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne arról beszélgess vele, hogy jöjjön vissza. Csak általános dolgokról.
2010. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!