Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elhagyott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elhagyott, hogy szerezzem vissza? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Ő 20 én 18 éves, fél évig laktunk együtt, de elköltözött, néha felhívtam de csak általános dolgokról beszélgettünk, ha szóba hoztam a kapcsolatunkat ideges lett és mondta, hogy befejezte velem, nincs tovább. Én még nagyon szeretem, azért szakított velem, mert sok volt a vita és sajnos próbáltam minél jobban magamhoz láncolni. Mióta elhagyott rájöttem, miben kell megváltoznom és mit kell tolerálnom, boldoggá tudnám tenni, de, mit tegyek, hogy újra megpróbálja velem? Segítsetek, nem bírom egyedül.
2010. jún. 22. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Már tettél fel egy ugyanilyen kérdést pár napja nem? Nem segítettek a válaszok? Mert elég egyértelműen írtuk, hogy ő már nem akar téged, el kell engedni!
2010. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyen esetben jobb elengedni. Rossz lehet úgy pl sétálni, hogy valaki ott liheg folyamatosan a nyakadban akárhogy is kéred, hogy ne legyen ott.

Továbblépés a megoldás.

2010. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Sztem már nem akar tőled semmit! :S

Tedd tul rajta magad!:(

2010. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mikor szakítottatok? Ha még nem olyan rég, hagyd, hogy lenyugodjanak a kedélyek, mert valószínűleg még dühös rád. Ha már eltelt pár hónap, és még mindig kell neked, akkor kéne megpróbálni visszaszerezni. Addig ne hívogasd őt, mert csak idegesíted.
2010. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meg fogsz lepődni azon amit mondok, de így igaz: EGY FÉRFIBEN KELL LEGYEN TARTÁS! Kifejtem ezt.


Volt egy nagyon jó barátnőm, erős személyiség. Egy fiúnak nagyon megtetszett, összejöttek, két évig boldog párkapcsolatban éltek. A fiú viszont bolondulásig szerette a lányt, és ezt sokszor tudtára adta, tettekkel-szavakkal. Magához akarta láncolni, kicsit féltékeny is volt. Egyszóval a szeretet a papucsférj motívumig torkollott. A lány szakított, mert megunta, és a pasi már fél éve egyfolytában könyörög a visszafogadásért. Ha engem kérdezel: így nem fogadja vissza soha.


Szóval: egy férfiben kell legyen tartás. Csak azért mert szerelmes nem kell mindenben a lánynak igazat adni, legyen neki is véleménye, és ezt hozza is a tudtára.

2010. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod barátként kezelni. Csak semmi nyomulás! Ha észreveszi, hogy változol, és még nem fogytak el az érzelmei, van esélyed.

Ne felejtsd el, nem nyomulunk, és nem láncolunk senkit magunkhoz. (ellentétes hatást vált ki, menekülőre veszi a figurát)

2010. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem tudod boldoggá tenni, csak ő tudja saját magát. Azt pedig joga van eldönteni, kivel akar boldog lenni.

Ha tényleg szeretnéd, odafigyelnél arra, hogy ő mit szeretne, és ezt tiszteletben tartanád.

Úgyhogy nem szereted, nincs problméma.

2010. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Első: Nem azt én kérdeztem meg! Én én is csak olyan válaszokat kaptam, hogy hagyjam a fenébe! Pedig a kérdés nem ez volt. Ha azt akartam volna tudni, hogy visszaszerezzem-e, akkor azt kérdezem!
2010. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van, HOGYAN SZEREZZEM VISSZA? Nem tudom hagyni a fenébe, szeretem.
2010. jún. 22. 10:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát nézd! Én per pill is ezen dolgozom, de nem úgy alakul ahogy tervezem! Hajlandó veled találkozni? Csak pár órát dumálni meg ilyenek? Velem nem hajlandó, és beszélni a kapcsolatunkról sem, pedig jogom lenne tudni, az okokat! Én azt tudnám neked tanácsolni, hogy kezd legelőről. Biztosítdsd, hogy mindig ott leszel neki, ha szüksége lenne valamire. Hagyd a régi kapcsolatotokat! Na visszaszerezni akard, hanem újra meghódítani. Legyél kedves, hallgasd meg, nagyon óvatosan udvarolj, dicsérd mag a haját, a ruháját. Írj neki sms-t elalvás előtt (de ne nyomulósat). Sétáljatok együtt, talán akkor lazít az elhárítómechanizmusán. Én ezekkel próbálkozom, de egyenlőre szóba állni sem akar velem. pedig nem vesztünk össze, és semmi gond nem volt...
2010. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!