Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Hol tudok egy aranyos,normális,szemüveg lányt találni? :) Fogalmam sincs miért de valamiért a szemüveges lányok nagyon bejönnek...... lehet azért mert első komolyabb bnőm is azvolt vagy nemtudom de nagyon tetszik mikor egy kis aranyos csajon egy hozzáillő normális téglalap forma szemüveg van...... De szinte alig találok szemüveg lányt a közelembe..... :S Ha találok akkor azmeg nemnormális :D
2010. jún. 22. 00:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szemüveg lány, vagy éppen üvegszem lány?:P

Sztem te szemüveg fetisizta vagy:)

Hogy hol? Játék boltba, pc előtt:)Bár hidd el a súlyok egyenesen arányos a dioptriájukkal:)

2010. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

xD Nemtudom de akkoris tetszenek :)


pl : [link]

2010. jún. 22. 00:33
 13/24 anonim ***** válasza:
Jó a csaj, de az a szemüveg:D
2010. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hol laksz???:D Komolyan!
2010. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

nem kell leírni egy lányt azért mert szemüveges...

én az vagyok ;) hány éves vagy?

kérdező! ha megtalálod azt a bizonyos következő szemüveges lányt, akkor neki ne említsd, hogy miért tetszenek a szemüveges csajok =D

2010. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
amúgy ja. egy szép szemüveges csajt is igen egyszerű kicsinosítani. leveszem a szemüvegét, és voálá...amúgy nincs bajom a szemüveges lányokkal, ad nekik egy kis értelmes kisugárzást.
2010. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ÉN szeműveses vagyok és konaktlencsés és normállis :)
2010. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
a legtöbben már kontaktlencsések vagyunk:) 17L
2010. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Amugy 17vagyok :)


Hát igen azt vettem énis észre :D pedig annyira jóltud állni csomó csajnak a szemüveg.... :D nemtudom valahogy olyan komolyabbnak tűnnek tőle :D

2010. jún. 22. 15:40
 20/24 A kérdező kommentje:
Amugy nógrádegyében lakok de inkább vácon vagyok elég sokat :D
2010. jún. 22. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!