Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem alszunk együtt. Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem alszunk együtt. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt és nagyon ritkán alszunk együtt.Én nagyon szeretném,annyira szeretnék hozzá bújni,de ő valahogy nem. Pedig szeret,mégsem akarja. Én már nem akarom felhozni a témát és nyomulni,de nagyon el vagyok szomorodva.Párszor már beszéltünk róla,utána egy kicsit jobb a helyzet,de...Ennyire nem hiányoznék neki?:(
2010. jún. 21. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
mert büdös a lábad
2010. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kifejtenéd bővebben? Ez a 6 év elég zavaros.
2010. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem tud rendesen aludni, ha mellette vagy (esetleg külön szobában tud csak mélyen aludni), ezt inkább kérdezd meg töle. Lehet, hogy csak nem akarja igy mondani, nehogy megbántson. Ettöl még szerethet, nem jelenti azt, hogy VELED van baja.
2010. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Én véletlenül sem akarlak megbántani vagy elkeseríteni, de ha valaki szeret valakit akkor (főleg ha nem laknak együtt) alig várja hogy eltöltsön vele egy éjszakát (nem a szexre gondolok feltétlenül) és hozzábújjon és vele legyen ahogyan te is írtad hogy te ezt szeretnéd. Így külső szemmel azt gondolom hogy a párod részéről valami baj van a kapcsolatotokkal csak esetleg nem meri neked elmondani. Mi együtt élünk két éve és minden nap egymás mellett alszunk és még mindig úgy alszunk el minden este hogy összebújunk vagy csak megfogjuk egymás kezét, csak hogy egymáshoz érjünk... //persze vannak kivételek hogy csak bedőlünk az ágyba és alszunk, de ez az természetes szerintem. Te nem érzel gondnak valamit a kapcsolatotokban? Akár a megszokást? Vagy esetleg kevés a szex? Vagy a közös program?stb...
2010. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

mert büdös a lábad



jajj ezen szakadok:D

2010. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
75%
Valszinűleg nem tud veled aludni amikor én aludtam a barátnőmmel mindig felkeltem éjszaka mert már elzsibbadt a kezem vagy a hajátol nem kaptam levegőt ritka az hogy együtt rendesen tudnak aludni de nyugi ettől még szeret nagyon is de meg lehet oldani
2010. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
ja még annyit hogy most ovlasom az előttem szólót...és abban is lehet valami....nekem volt egy osztálytársam akinek a pasija csak külön ágyban tudott elaludni és soha sem aludtak együtt, csak összebújtak filmet néztek és utána külön ágyban aludtak. Ha csak ez a gond, akkor ezt neked kell tudni elfogadni, viszont kérdezz rá erre is!!
2010. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Én ezt eléggé furcsállom h 6 éve vagytok együtt és nem akar veled aludni!

Én 1 éve és 5 hónapja vagyok együtt a párommal és szinte 2 hetente együtt alszunk és ő is akarja.

Szerintem kérdezd meg tőle h mért nem akar veled aludni. Lehet h télleg azért mert ugy nem alszik olyan kényelmesen. járj utána és legalább megnyugodsz:)

2010. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a páromat, még se tudok úgy aludni mellette, hogy teljesen alszok.. nem tudom, hogy veled volt-e olyan, hogy egész éjszaka úgy "aludtál" hogy félig ébren voltál, és mindenhogy kényelmetlen volt..

Ha együtt tudunk aludni épp ezért szépen összebújva elalszunk, majd ha felébredek, akkor próbálok még a párom mellett kényelmesen elhelyezkedni, ha meg nem megy, akkor kicsit odébb csúszok. Ő úgy se veszi észre (de attól még persze tud róla..), én meg tudok aludni :))

2010. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tom milyen idősek vagytok, de haveromnak exbarátnőjénél a szülők keze volt benne a dolgoban csak barátnője nme akarta megmondani ill. kijelenteni... Mind1 a lényeg kérdezz rá, lehet h már nincs annyira benne a kapcsolatban. Am én sem alszom olyan jol mint egyedül ha barátnömmel vok, de leszarom majd megszokom :D nekem többet ér minth ne aludjunk együtt soha. Ha összeköltözünnénk akkor is együtt alszunk nap mint nap szal alaklamazkodni kell , annyi.
2010. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!