Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még nem látott meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem látott meztelenül miben aludjak, ha majd együtt alszunk?

Figyelt kérdés

Augusztus elején megyünk egy táborba. Sátorban fog mindenki aludni. Akkor aludnánk először együtt a barátommal. Sokat agyaltunk rajta, hogy itt van-e már az ideje, mert semmit nem akarunk elkapkodni. Eddig amikor együtt voltunk, még csak a felsőm és a melltartóm került le. A gatyó nem, és neki sem. OLyan sok változás szerintem addig nem lesz, habár el nem tuti. Lassan haladunk, szép fokozatosan a dolgokkal. Gondoltam arra, hogy francia bugyiban és topban aludnék, de ez lehet, hogy nem lenne jó mert még soha nem látott bugyiban. Lehet, hogy úgy kéne, hogy először lásson, amikor majd ő leveszi?

Van egy nagy gondunk: mindent tökéletesen akarunk csinálni, nem akarunk kapkodni... Nagyon szeretjük egymást, és lehet, hogy bolondnak fogtok tartani, mert még csak itt tartunk, de Szeptemberben lesz a két éves évforduklónk. Ő 18 én 16.

A kérdésem az, hogy hogyan aludjak? :)

Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 2. 22:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
kimaradt: külön-külön sátorban, tehát csak ketten leszünk egyben.:)
2010. ápr. 2. 22:34
 2/21 A kérdező kommentje:
kimaradt: azért nem, aludtunk együtt eddig, mert egyrész az anyja kicsit vallásos, és nem díjazná, másrész meg más a neveltetése, és nagyon görcsös volt az elején minden ilyensmivel, de most már egyre jobb minden hétről-hétre lazul...mert hát ő is élvezi a dolgokat... :)
2010. ápr. 2. 22:35
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi idősen akár meztelenül is alhatátok egymással. Azon csodálkozom, hogy a barátod hogy képes így visszafogni magát:D
2010. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
addig úgyis fogtok már mindent csinálni, messze az augusztus.
2010. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Neveltetés... MEg az, hogy nagyon szeret és nem akarja elrontani azzal hogy esetleg valami túl korán történik meg (szerintem nem lenne korai de meg akarom várni hogy ő kezdeményezzen! )
2010. ápr. 2. 22:37
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Sztem vegyél egy csini toppot meg egy rövid gatyót, ami alá egy cuki bugyit veszel! Így ha leveszitek a gatyót ott lesz egy cuki alsónemű. Viszont ha bugyiban alszol és azt veszi a barátod rólad akkor már rögtön ott lesztek egy kellemes/kellemetlen helyzetbe...:)

De ha a bugyi felett még van valami és így veszi le rólad az alsóneműt akkor nyert ügyed van :)

2010. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyél olyan biztos abban, hogy addigra nem juttok tovább :) Én barátommal úgy voltam hogy tavaly ilyenkor még kb eszembe se jutott, hogy a felsőmön kívül levegyek mást is, mégis júniusra már meztelenül is látott... Amúgy a top és francia bugyi nem rossz ötlet, csak nehogy megfagyj, nyáron sátorban hideg tud lenni, bújjatok össze :)
2010. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

hallod te már tudod mit fogsz csinálni augusztusban kemény vagy az még öt kemény hónap

nemsemmi a csávó hogy két évig a gatyájában bírta tartani a lompost

addig egyszer sem fogsz vele aludni?

milyen kapcsolat ez?


mondjuk az biztos hogy nem vagy egy átlagos tinik.rva és ha ezt a szempontot nézzük a barátod szerencsés

2010. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

sry h írok

irigylem a csávót :D

21f

2010. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Olyan kapcsolat, ahol félünk hogy valamit elvesztünk azzal, hogyha idő előtt történnek a dolgok, mert együtt szeretnénk maradni, amíg mind kettőnknek jó, szeretnénk hogy sokáig tartson. Bizonytalanok vagyunk, hogy ténylegesen mikor van minek az ideje... majd ha nem lesznek kételyek akkor úgyis alszunk együtt, és szexelünk... :)
2010. ápr. 2. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!