Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még nem látott meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem látott meztelenül miben aludjak, ha majd együtt alszunk?

Figyelt kérdés

Augusztus elején megyünk egy táborba. Sátorban fog mindenki aludni. Akkor aludnánk először együtt a barátommal. Sokat agyaltunk rajta, hogy itt van-e már az ideje, mert semmit nem akarunk elkapkodni. Eddig amikor együtt voltunk, még csak a felsőm és a melltartóm került le. A gatyó nem, és neki sem. OLyan sok változás szerintem addig nem lesz, habár el nem tuti. Lassan haladunk, szép fokozatosan a dolgokkal. Gondoltam arra, hogy francia bugyiban és topban aludnék, de ez lehet, hogy nem lenne jó mert még soha nem látott bugyiban. Lehet, hogy úgy kéne, hogy először lásson, amikor majd ő leveszi?

Van egy nagy gondunk: mindent tökéletesen akarunk csinálni, nem akarunk kapkodni... Nagyon szeretjük egymást, és lehet, hogy bolondnak fogtok tartani, mert még csak itt tartunk, de Szeptemberben lesz a két éves évforduklónk. Ő 18 én 16.

A kérdésem az, hogy hogyan aludjak? :)

Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 2. 22:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

basszus nem hiszem el az a gyerek szerintem tuti sza.rrá vari a farkát!

szerintem ha te készen állsz a dolgokra testileg és lelkileg is akkor nyugodtan csapj a közepébe nem kell itt augusztusig várni mondd hogy nála akarsz aludni és punktum anyuci is meg fogja engedni hidd el a srác 18 éves ne legyen már ilyen töketlen

nekem ilyenkorra már tuti volt vagy egy tucat nőm


ÉN AZT MONDOM HÚZD FEL A NADRÁGOT EBBEN A KAPCSOLATBAN

de csak az elején és szépen lassan add neki vissza a "gyeplőt"

25f

2010. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

nem bírom az ilyen kommenteket...

Jóban akarok lenni az anyával is, mert fontos nekem, hogy milyen a kapcsolatom annak a családjával, akit szeretek.

2010. ápr. 2. 23:04
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
hogyan aludj? rövid nadrág póló:) vagy ahogy irtad top fr bugyi:) nem kell ezen parázni, és haladjatok ugy ahogy ti akartok, ne szóljon más bele, ha nektek ez így jó!
2010. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
ruhában
2010. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nefélj, a medvéktől úgyse fogtok aludni
2010. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
Inkább úgy vesztesz el sok élményt, ha késlelteted... egek, ilyen korlátoltságot érett emberektől...
2010. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ezért kételkedek én is eddeb, hogy ez jó-e, mert úgy érzem, hogy elég érettek lennénk hozzá.

...á nem tudom mi lenne a jó... :)

Azt hiszem könnyebb lenne, hogyha nem így nevelték volna a barátomat... :(

2010. ápr. 4. 09:55
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
És téged az miért érdekel? Rámászol és kész.
2010. ápr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen, csak ha már olyat kelőször ő kezdeményezett. ... Utána már mászok, de először kezdeményezze ő. Ez vany, én ilyen vagyok.
2010. ápr. 5. 19:59
 20/21 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, és nagyon jól csinálod! :)

Te legalább nem leszel 25 éves korodra egy kiélt p*csa.

16 évesen bőven van még időd, és annál jobb lesz majd az első ;)

Ne foglalkozz azokkal, akik mást mondanak, mert semmi közük hozzá, meg amúgy is, ez a TE életed, a szüzességed, nem az övéké.

Csináljatok csak mindent úgy, ahogy nektek jó! :)

Ja, alvóruhának egy rövidgatya + póló vagy top tökéletesen megfelel. Ha fázol, majd felveszel egy hosszúgatyát meg egy pulcsit. :)

18L

2010. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!