Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még nem látott meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem látott meztelenül miben aludjak, ha majd együtt alszunk?

Figyelt kérdés

Augusztus elején megyünk egy táborba. Sátorban fog mindenki aludni. Akkor aludnánk először együtt a barátommal. Sokat agyaltunk rajta, hogy itt van-e már az ideje, mert semmit nem akarunk elkapkodni. Eddig amikor együtt voltunk, még csak a felsőm és a melltartóm került le. A gatyó nem, és neki sem. OLyan sok változás szerintem addig nem lesz, habár el nem tuti. Lassan haladunk, szép fokozatosan a dolgokkal. Gondoltam arra, hogy francia bugyiban és topban aludnék, de ez lehet, hogy nem lenne jó mert még soha nem látott bugyiban. Lehet, hogy úgy kéne, hogy először lásson, amikor majd ő leveszi?

Van egy nagy gondunk: mindent tökéletesen akarunk csinálni, nem akarunk kapkodni... Nagyon szeretjük egymást, és lehet, hogy bolondnak fogtok tartani, mert még csak itt tartunk, de Szeptemberben lesz a két éves évforduklónk. Ő 18 én 16.

A kérdésem az, hogy hogyan aludjak? :)

Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 2. 22:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Azóta megtörtént már a dolog?:) Vagy a barátod még mindig ragaszkodik ahhoz, hogy ne feküdjetek le?
2010. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!