Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáradt ha velem van?

Figyelt kérdés
A barátom ha jön hozzám mindig fáradt, neki aludni kell.... ezt meg is értem mindig munka után jön elhiszem hogy fáradt. De akkor miért képes a haverokkal ellenni hajnalig munka után? Ezt miért csinálja velem?
2010. jún. 21. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi ideje vagytok együtt?

hány évesek vagytok?

úgy könnyebb lenne megállapítani,hogy mi a helyzet

2010. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
hagyd aludni, ha elalszik, lovagold meg
2010. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fél éve vagyunk együtt, én 22 ő 24

és nem az a gond hogy nincs szex hanem hogy állandóan fáradt

de ha ez tényleg így van akkor a haverokhoz miért nem fáradt?

2010. jún. 21. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, mert haverokkal megy el, nem jelenti azt, hogy nem fáradt. Ez neki a kikapcs. Ha ő így tud lazítani, ezért ne haragudj rá.

Addig legalábbis, míg elég időt tölt veled is.

Ha hanyagol, és akkor sem kíváncsi rád, mikor együtt vagytok, cirkuszolhatsz nyugodtan. Vagy ha nagyon rendszeressé válik ez a "haverozás" helyetted.

2010. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezt tanuld meg, h a pasik a barátokhoz sosem fáradtak!

veled pedig adja magát, nem játsza el h fú,de fitt, hanem lepihen.


beszélhetnél vele, mondhatnád neki, h változtasson kicsit az életvitelén.

kicsit foglalkozzon veled is. menjetek el szórakozni, szervezzetek közös progikat. elmegy a barátaihoz, akkor tarts vele! én is úgy szoktam:D elvagyok én velük. igaz, nem szólok egy szót sem, de legalább tudom h velük van, és olyankor mi is közel vagyunk egymáshoz.

2010. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vele menni nem nagyon tudok, mert távol lakunk egymástól, így nemis találkozunk annyira gyakran, de túl keveset sem. ezért vehetne egy kis erőt magán mikor velem van szerintem.

már mondtam neki ezt, de azt hitte elviccelem, pedig nem. azt is mondtam figyelhetne rám jobban azon változtatott is, de ezt csak elvicceli.

2010. jún. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!