Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnál, ha egy ex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, ha egy ex, akivel barátilag váltatok el több éve már, üzenne Neked?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy ex csajtól üzenetet, aki gratulált a fiamhoz.


(Gondolom most tudta meg, mert már 10 hónapos a nagyfiú)


Akar tőlem valamit a csaj?


2010. jún. 21. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez szimpla kedvesség.nem kell félre értened.
2010. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Baratilag valtatok el, nem? Ez csak egy barati gesztus.
2010. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla kedvesség.
2010. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, de ettől még nem vagyok köteles válaszolni...?
2010. jún. 21. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed,szerintem semmi jelentősége hogy írt neked főleg ha barátságban váltatok el,attól te még tiszteletből visszaírhatsz.:)
2010. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Naaa

Ha barátilag váltatok el akkor szerintem egy sima egyszerű köszönöm-levelet megérdemel a lány, hamár ő is tett egy ilyen (szerintem) kedves gesztust feléd nézve.

nemhinném hogy akarna valamit a csaj. ha mégis felakarná venni veled újra a kapcsolatot(pl. ír egy választ hogy na és jól megvagytok?mi a helyzet veled?) akkor azt ne engedd. én így látom :)

2010. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam vissza neki,max bunkónak tart, és nem ír máskor.
2010. júl. 5. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!