Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam ezt (lent) a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam ezt (lent) a barátomnak? El fogja hinni?

Figyelt kérdés

A barátomnak azt mondtam hogy szűz vagyok. Azért mert eddig csak egyéjszakás kalandjaim voltak, de ő az első barátom, és azért mondtam neki ezt, mert tudom, hogy a rendes lányokat szereti és nála nem fér bele ebbe a kategóriába az egyéjszakás kaland.

Régebben rendszeresen sportoltam, és olvastam még valahol hogy a sportolóknál előfordulhat hogy átszakad a szűzhártya. Ti is hallottatok már erről a jelenségről?

Ha észreveszi hogy nem vagyok szűz, mondjam azt, hogy valószínűleg a sport miatt van? Nem szeretném elveszíteni, de ha már ennyire belegabalyodtam ebbe a füllentésbe nem szeretném elmondani az igazat, mert akkor már tuti hogy nem bízna meg bennem.

Mit csináljak?


19/L


2010. jún. 21. 19:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

01:52


mi a franc bajod van? Normális vagy? A te felfogásoddal van itt baj maximum. Az ilyenre rá se néznék...takarodj

2010. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
12:48: Megérdemelnéd, hogy egy csaj se nézzen rád... szűz csaj undorító??? Minden csaj szűzen születik, te nagyon barom! Neked az az ideális, ha előtte már egy csomó f*sz járt a p*nájában, mielőtt veled összekerül? Hátha elkapsz tőle valami jó kis betegséget? Ez neked nem undorító??? Dunába lövetnélek, te szánalmas görény!
2010. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!