Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam ezt (lent) a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam ezt (lent) a barátomnak? El fogja hinni?

Figyelt kérdés

A barátomnak azt mondtam hogy szűz vagyok. Azért mert eddig csak egyéjszakás kalandjaim voltak, de ő az első barátom, és azért mondtam neki ezt, mert tudom, hogy a rendes lányokat szereti és nála nem fér bele ebbe a kategóriába az egyéjszakás kaland.

Régebben rendszeresen sportoltam, és olvastam még valahol hogy a sportolóknál előfordulhat hogy átszakad a szűzhártya. Ti is hallottatok már erről a jelenségről?

Ha észreveszi hogy nem vagyok szűz, mondjam azt, hogy valószínűleg a sport miatt van? Nem szeretném elveszíteni, de ha már ennyire belegabalyodtam ebbe a füllentésbe nem szeretném elmondani az igazat, mert akkor már tuti hogy nem bízna meg bennem.

Mit csináljak?


19/L


2010. jún. 21. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Hazugsággal indítani a kapcsolatot nem jó dolog.
2010. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
ez a kapcsolat is jól indul..
2010. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
tudom hibáztam... mit tegyek?
2010. jún. 21. 19:18
 4/22 Mendus ***** válasza:
Mondd el az igazat!
2010. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
hát kezdésnek ne törd össze a szívét.... amúgy akaszd fel magad.
2010. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Talán legyél vele őszinte. Egyszer hazudtál neki, többször ne tedd meg! Vagy az egész kapcsolatot a hazugságra akarod építeni? Tudod, inkább ne szeressen valaki azért, ami vagy, mint hogy azért szeressen, ami nem vagy.

Még nincs minden veszve, ha szeret, akkor elnézi neked.

2010. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

de ezt még el tudom valahogy sikálni. több hazugság meg nem lesz, ígérem :P

remélem elhiszi!

2010. jún. 21. 19:23
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

azt akarod hogy szerencsétlen abban a hitben éljen hogy ő volt neked az első? :S

mond el neki szánva-bánva hogy hát nem merted neki elmondani de megesett az amit ő nagyonis nem tolerál... és tedd hozzá hogy igy is ugy fogod érezni mintha ő lenne neked az első, mivel végre valakivel szerelemből teszed...

ennyi lenne :)

ne hazudj neki.

2010. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor miért kéred ki az emberek véleményét, ha te már elhatároztad, hogy ezt fogod "füllenteni"?

Szerintem is el kéne mondanod az igazat.

2010. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szégyelld magad. Utálom az ilyen nőket, ha én ilyet megtudnék a barátnőmről, akkor tuti, hogy úgy dobnám ki, hogy a lába sem érné a földet. Jobban elviselném, ha bevallaná, hogy már nem szűz, mint ha hazudna. 24f
2010. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!