Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam ezt (lent) a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam ezt (lent) a barátomnak? El fogja hinni?

Figyelt kérdés

A barátomnak azt mondtam hogy szűz vagyok. Azért mert eddig csak egyéjszakás kalandjaim voltak, de ő az első barátom, és azért mondtam neki ezt, mert tudom, hogy a rendes lányokat szereti és nála nem fér bele ebbe a kategóriába az egyéjszakás kaland.

Régebben rendszeresen sportoltam, és olvastam még valahol hogy a sportolóknál előfordulhat hogy átszakad a szűzhártya. Ti is hallottatok már erről a jelenségről?

Ha észreveszi hogy nem vagyok szűz, mondjam azt, hogy valószínűleg a sport miatt van? Nem szeretném elveszíteni, de ha már ennyire belegabalyodtam ebbe a füllentésbe nem szeretném elmondani az igazat, mert akkor már tuti hogy nem bízna meg bennem.

Mit csináljak?


19/L


2010. jún. 21. 19:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mondd,hogy a sport miatt tampont kellett használnod.

Ami még igaz is lehet.És soha ne mondj mást!!

2010. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hmm hazudtál neki és most le ne bukj megint hazudsz....így kezdődnek az őszinte kapcsolatok.

Egyébként jól hallottad tényleg történhet ilyen "sport baleset".

Mit csinálj...talán legyél vele őszinte.

2010. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Én akkor jönnék össze veled, ha egyéjszakásaid lettek volna. Ha szűz vagy, nem kellenél (vér, tapasztalatlanság, stb, undorító)


A srác helyébe dobnálak. TIpikus példája annak, hogy kell szétvágni valamit azért, mert csak úgy...kinek kell egy szűz lány? (szűz, és szerencsétlen fiúkon kívül)

2010. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha ilyen típusú abarátod, akkor eléggé konzervatív, ami nem baj, ugyanis valószínüleg értelmes is.

Azt ne feledd, hogy az öszinteséget díjazzák legjobban az emberek.

2010. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Barátodnak hány kapcsolata volt és hány éves??

Szerintem nyugodtan meg lehet mondani,hogy már volt egy kapcsolatod,és mivel nem szerelem volt,nem kell róla mesélni.

2010. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Legyél vele őszinte. Ha később kiderül (ne félj, kifog) akkor sokkal nagyobbat bukhatsz a dolgon. Egy ilyesmi kis "füllentés" miatt ment szét majdnem a kapcsolatom 2 év után a barátnőmmel (ő volt a hunyó).

Szóval legyél vele őszinte, ha komoly kapcsolatot akarsz.

2010. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"több hazugság meg nem lesz, ígérem"


Dehogynem. Ha ezt megúszod, jön majd a következő, és mégegy, és egyszer bedől az egész, te pedig sírsz majd,, hogy nem a te hibád.

Pedig de.

És pont itt követted el.


előző voltam.

2010. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amikor dugni kellett akkor volt eszed, de felvállalni már nem olyan kényelmes? Gondolkoztál volna akkor, sajnálom a barátodat, ne haragudj de szánalmasan viselkedsz, annyi gerinc nincs benned hogy igazat mondj neki. Remélem, ha van esze szakít veled.
2010. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
44% válaszadó: én meg a hozzád hasonlókat lőném fejbe... undorító a felfogásod...
2010. jún. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Hell amit tetél az nem szépdolog ezt velemis eljátszoták már és most képzeld magad a barátod hejébe mijen lene ez neked nefeled ahogy te bánszmásokal ugybának majd veled te átveret akkor elöb utob ö is ezt fogja teni! Figyu ojan nincs hogy nemderülki söt ha a pasid volmár más nökell gondolom nem szüz akkor ez már az nap kifoderülni amikor nekiálltok szoval mé az is lehet hogy ot az ágyban fog othagyni,de még akkor is felteném ki szivat kit ha ez a gyerek anyira fontos neked mond ell neki bár 90%-hogy ot hejben szerbuszt mond de neagodj ez nem asztjelenti hogy vége egyszerüen ezt még lekell nyelnie merthát ö lehet hogy ugyálhozád mint egy rendes minta lányhoz hogy megvárod az igazit és ö ugyérzi abban a pilanatban hogy ö az és ere ö büszke szoval elfogod tiborni a bene fölépitet világot rolad hogy 1normális lányvagy akkit érdemes megbecsülni de neagodj lehetetlen nincsen csak tehetelen de te nemleszel az merhát fontos és komojan veszed!NEM DE!Akkor segitek elöször is üjlevele mond el neki aztán ha ott akar hagyni ne hagy mond neki hogy szereted és megbátad már ezerszer ezen az egészen csak ugy javithatsz hogyha oda ado leszel és kedves és ne aztmond hogycsak 1éjszakásaid voltak csak anyitmodj hogymár nemvagy szüz azt persze tuniakkarja hogy mégis hágy azt hogyadodbe azt te tudod ami még enyhithet a fájdalmán az az ha azt mondod hogy a legutolso mondju 1-ével ezelöt volt ja és probáld meg magad sajnáltatni tudod könyez meghoyg nemakartam egy ijen klaszpasit elvesziten érted fégyez!Hidel ez még mindig jobb mintha az utcán szembejöne az egyik egyéjszakás!Lás pl erre pont az a 23f akki ezt irta és akkivel hasonlo megesed de enek elenére már 6 éve együt él ezel a lányal ugy hogy mondhatom nem kellemes dolog csalodni a másikban de minden kinek két oldala van mutas megneki a jobbikat is és szeresd nagyon az talán idövel feleteti vele bár gazat gyökerestöl ki irtani nelehet de ha oda figyel többet nem nöki és nemfoja zavarni(szerintem ezt ugyis érted)Ha hasznos volt a tanácsom akkor oksa hameg nem akkor neisfoglalkoz velem!
2010. jún. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!